ارسال به دیگران پرینت

آغاز مذاکرات اسرائیل و امارات برای تجارت آزاد

وزیر اقتصاد دولت اسرائیل از آغاز مذاکرات و گفت‌وگوهای این رژیم با امارات به منظور دستیابی به توافق تجارت آزاد میان دو طرف خبر داد.

وزیر اقتصاد دولت رژیم صهیونیستی از آغاز مذاکرات و گفت‌وگوهای این رژیم با امارات به منظور دستیابی به توافق تجارت آزاد میان دو طرف خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه القدس العربی، وزارت اقتصاد دولت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که گفت‌وگوها میان این رژیم و امارات برای دستیابی به توافق به منظور تجارت آزاد میان دو طرف آغاز شده است.

این وزارتخانه اعلام کرد که اورنا باریوای، وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی برای آغاز مذاکرات گفت‌وگویی را از راه دور با عبدالله بن طوق المری، همتای اماراتی خود انجام داد.

این وزیر صهیونیستی در این باره تصریح کرد که مقامات برجسته اسرائیلی برای انجام مذاکرات و گفت‌وگوهای بیشتر به دوبی می‌روند و این سفر تا پنجشنبه ادامه خواهد داشت.

طبق اعلام وزارت اقتصاد رژیم صهیونیستی، باریوای در جریان گفت‌وگو با وزیر اقتصاد امارات تاکید کرد: این توافق به صورت قابل توجهی تجارت میان دو طرف را تقویت کرده و با کنار زدن موانع همکاری اقتصادی میان امارات و اسرائیل را توسعه می‌دهد.

در همین حال، "أوهاد کوهن"، مدیر بخش تجارت خارجی وزارتخانه اقتصاد رژیم صهیونیستی و رئیس تیم مذاکره کننده این رژیم، گفت که قصد دارد با مقامات امارات درباره مسائل مربوط به تجارت کالا و خدمات، رویه‌های نظارتی، خرید دولتی و تجارت الکترونیک به توافقاتی دست یابد.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه