خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

کشتی آزاد | مسابقات جهانی

یزدانی: در مبارزه با تیلور از تصمیم سرمربی تبعیت خواهم کرد

قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان تأکید کرد که در مورد همراهی تیم ملی در سفر به آمریکا و کشتی گرفتن با تیلور از تصمیم سرمربی تیم تبعیت خواهد کرد.

قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان تأکید کرد که در مورد همراهی تیم ملی در سفر به آمریکا و کشتی گرفتن با تیلور از تصمیم سرمربی تیم تبعیت خواهد کرد.

حسن یزدانی درباره استارت تمریناتش برای مسابقه در آمریکا، اظخهار داشت: از روز گذشته (چهارشنبه) تمرینات را آغاز کردم و سبک‌تر تمرین می‌کنم. آسیب‌دیدگی کوچکی هم دارم که با فیزیوتراپی برطرف می‌شود تا شروع تمرینات بدون مشکل به صورت حرفه‌ای کار کنم.

قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان خاطر نشان کرد: در مسابقات جهانی از ناحیه همسترینگ پا دچار مشکل شدم و باید مدتی بگذرد تا به آمادگی برسم.

وی درباره مبارزه دیگر با تیلور، تصریح کرد: باید ببینم مربیان چه تصمیمی می‌گیرند و مربی هر تصمیمی بگیرد اطاعت می‌کنم.

یزدانی همچنین درباره حضورش در لیگ، اظهار داشت: هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    کامران قاسمپور بفرستید سر وزن خودش 86،کریمی وزن 92گلیچ هم 97 و130هم محبی یاغیراز زارع بفرستیم ،البته نفرات مثل زارع ،ومحمدیان در97 یا 79تا بروبچ جدیدتر مخصوصا امید و جوانان خوبه تو میادین بزرگ ،بادجو تماشاگر میزبان با کشتی‌گیران رنگ یک دو جهان سرشاخه بشوند،حتی باخت هم بدهندنبایست سرشکستگی باشه ،این شکستها نقاط ضعف کشتی گیران ایران را بازگو میکنه،تقریبا غیزار المپیک و جهانی نروژخیلی ضعیف شده بودیم ،حتی در ریو حسن یزدانی را کنار بگذاریم نقره کمیل وبرنز رحیمی آخرین مدال‌های با ارزش ما بودند،

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه