ارسال به دیگران پرینت

اربعین | بلیط پرواز اربعین | پرواز رفت و برگشت | فرودگاه حضرت امام

جا به جایی ۱۰ هزار زائر اربعین از طریق هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

یک مقام مسئول گفت: ۱۰ هزار زائر اربعین با ۵۰ پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران جا به جا می شوند.

حسین جهانی مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای جابه‌جایی زائران اربعین ۵۰ پرواز در نظر گرفته که از طریق این پرواز‌ها  بیش‌ از ۱۰ هزار نفر زائر جا به جا می‌شوند، تصریح کرد: اولین پرواز تهران - نجف و نجف - تهران ایران‌ایر ۳۱ شهریور ماه انجام می شود.

اولین پرواز ایران ایر به مقصد نجف فردا انجام می‌شود

مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شرکت هواپیمایی ایران‌ایر به تمامی دفاتر فروش خود و آژانس‌های مسافرتی اعلام کرده‌ است که باید بلیت را با نرخ مصوب به زائران بفروشند، گفت: نرخ مصوب مسیر دوطرفه تهران و سایر شهر‌ها ۵ میلیون تومان و یک‌طرفه آن ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و برای مشهد هم ۶ میلیون تومان و دو طرفه و یک‌طرفه آن ۴ میلیون تومان است.

جهانی  تاکید کرد: هیچ دفتر فروشی تحت نظارت این شرکت هواپیمایی و یا آژانس مسافرتی حق ندارد، بلیتی بالاتر از نرخ مصوب و یا به اجبار به‌صورت یک‌طرفه به مسافران بفروشد.

او اظهار کرد: شرکت هواپیمایی ایران ایر از ۳۱ شهریورماه تا ۸ مهر ماه اقدام به جابه جایی ۱۰ هزار زائر اربعین با پنجاه پرواز می‌کند.

 مدیرکل روابط عمومی  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توضیح داد: ایران ایر  همچنین  برای  رفاه حال زائران اربعین حسینی، تسهیلات ویژه‌ای را در زمینه انجام تست کرونا با تخفیف برای مسافران عازم عراق و سایر کشور‌های خارجی فراهم  کرده  است.

 جهانی  توضیح داد: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده، زائران اربعینی که از طریق ایران ایر  به نجف پرواز  دارند، با مراجعه به آزمایشگاه مورد توافق می‌توانند با احتساب تخفیف ۵۰ درصدی به مبلغ ۱۸۰ هزار تومان و مسافران پرواز‌های خارجی با تخفیف ۲۰ درصدی به مبلغ ۲۸۸ هزار تومان، تست کرونا انجام دهند. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه