ارسال به دیگران پرینت

ریزش قیمت خودرو در بازار شدت گرفت

ریزش قیمت ها در بازار که خودرو از ابتدای هفته جاری آغاز شده بد، در ۲۴ ساعت گذشته شدت گرفته است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ در این مدت ۷ میلیون تومان ارزان شده است.

به گزارش پایگاه خبری مثلث آنلاین: با وجود آنکه قیمت خودرو پراید در ۲۴ ساعت گذشته ثابت بوده است اما قیمت خودرو پژو در این مدت ریزش قیمت های گسترده ای را تجربه کردند به طوری که قیمت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ در این مدت ۶ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۲۳۰ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۲۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۴۳ میلیون تومان رسیده است و در این میان قیمت خودرو پژو پارس ساده مدل ۱۳۹۹ در این مدت کاهش ۸ میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۲۵۴ میلیون تومان قیمت خورده است و قیمت خودرو پژو پارس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۲۸۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۷۲ میلیون تومان رسیده است.

در میان قیمت خودرو تیبا موجود در بازار تیبا ۲ رینگ فولادی مدل ۱۴۰۰ در ۲۴ ساعت گذشته کاهش  ۲ میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۵۷ میلیون تومان قیمت خورده است و قیمت خودرو تیبا مدل ۱۳۹۹  نیز در این مدت یک میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۱۵۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

در میان قیمت خودروهای سمند مدل ال ایکس ۱۳۹۹ آن در ۲۴ ساعت گذشته ۸ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۲۲۷ میلیون تومان قیمت خورده است و در میان قیمت خودروهای دنا نیز دنا معمولی مدل ۱۴۰۰ از ۳۲۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۲۰ میلیون تومان رسیده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • سحر ارسالی در

    شمایی ک این اخبار کذایی رو نشر میدین بی نهایت انسان بی ارزش و نفهمی هستی،مدام اخبار کذب،اخبار غلط و به درد نخور.هیچ جمله ی پستی که در شان شما باشه ندارم واقعا.چون پست کلمه ی کمیه براتون

  • محمد ارسالی در

    خدایی ۱۰۰میلیون ۱۰۰میلیون قیمت رو میبرن بالا بعد ۷میلیون که میاد پایین میگن بازار شکست

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه