خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تصویر بدون فیلتر همسر مهدی قائدی در لایو لورفت

عکس عجیب همسر مهدی قائدیرا در لایو اینستاگراممشاهده می کنید .

مهدی قائدی بازیکن بوشهری استقلال در روز های گذشته به تفریح و گردش با همبازیانش و خانواده اش پرداخت . او با دوستان به باغ رفته بود . همسر مهدی قائدی چندین عکس و فیلم از این گردش منتشر کرد . مهدی قائدی نیز به همراه داریوش شجاعیان چند عکس در اینستاگرام منتشر کرد . اما نکته عجیب و جالب از این پیک نیک این بود که همسر مهدی قائدی یک لایو اینستاگرامی در ماشین گذاشت . این لایو که بازدیدکنندگان زیادی داشت یک جنجال جدید برای مهدی قائدی و همسرش به وجود اورد . در وسط این لایو اینستاگرامی فیلتر صورت ستاره معصومی برداشته شد که واکنش تند کاربران را به همراه داشت . در ادامه عکس جنجالی ستاره معصومی همسر بازیکن استقلال با فیلتر و بدون فیلتر مشاهده می کنید .

 
تصویر
 
تصویر

 

منبع: ساعدنیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  حالا چرا اینقدر علاقه داره، عکس همسر و خواهر زن و مادر زنش رو به اشتراک بزاره؟! نصف روز سرش به اینگچیزا گرمه و مابفی رو هم به صاف گردن موی وز و ابرو برداشتن میکنه ! این چش شده ؟ فوتبالش رو هم ضعیف کرده. باشگاه چرا چیزی بهش نمیگه ؟

 • . ارسالی در

  یا ابرلفظظظظِللللللللللللل

 • ناشناس ارسالی در

  همش عمله بچه.الان اینقدر زشتی قبلش چی بودی یعنی

 • ناشناس ارسالی در

  وای به روزی که گدا معتبر شود، یک مشت آدم های تازه به دوران رسیده یه عمر محروم، این پسره احمق عبرت نگرفت؟در اول زندگی خون یک جوان به گردنش افتاد،اما آدم نشد

 • قاسم ارسالی در

  ااا

 • فاطیما نه ارسالی در

  بابا بدرک ک ارایش نکرده انگار کین و چیشده!؟ چن روزه هی همینو میگین!خو چیکار کنیم!حالا با ارایش باشن میگی ارایش غلیظ کردن نباشه ک اینجور پ چیکار کنن !

 • حمید ارسالی در

  این مسخره بازیها چیه . برو فوتبال تو بازی کن . البته اونم که بلد نیستی

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه