ارسال به دیگران پرینت

نماینده مجلس: هیچ تضمینی نیست که مسافران سالم برگردند

از تمام مردم استدعا می کنیم که به طور جدی از سفر به استان های شمالی پرهیز کنند. هیچ اطمینانی وجود ندارد که سالم از سفر بازگردند.

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بحرانی کرونا در استان مازندران از مردم تقاضا کرد تا به طور جدی از سفر پرهیز کنند.

غلامرضا شریعتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت بحرانی کرونا در استان های شمالی، بیان کرد: متاسفانه در استان های شمالی ریسک مرگ بالا رفته و در همه نقاط استان کرونا شیوع پیدا کرده است. اینکه مسافران وارد استان شوند و سالم خارج شوند، احتمالش بسیار پایین است. امروز تمام بیمارستان های استان و حتی راهروهای آن پر از بیماران کرونایی است.

وی در ادامه اظهار کرد: وضعیت شیوع بیماری از حد تصور خارج است و شرایط کرونا بسیار در استان های شمالی به ویژه مازندران بحرانی است. از تمام مردم استدعا می کنیم که به طور جدی از سفر به استان های شمالی پرهیز کنند. هیچ اطمینانی وجود ندارد که سالم از سفر بازگردند.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز دیگر مشکل بیمارستان های استان از دارو و درمان نیز گذشته و ما حتی کمبود اکسیژن نیز داریم، مردم برای حفظ جان خودشان از رفتن به سفر پرهیز کنند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    خواهشا شمال نیاد بیمارستانهای ما جایی برای مردم شهر خودمون نداره پنج شنبه گذشته شهرم پنج شنبه سیاه نام گرفت اکثر فوتیهامون جوان بودن شما روخدا نیان به ای عزای حسین نیا ما مردم چه گناهی کردیم که باید جور تفریح وخوشی بعضی از شما پایتخت نشینهای بی وجدان بدیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه