خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

مرگ و میرهای خانوادگی بر اثر ابتلا به دلتای هندی

در حال حاضر حدود ۱۰۰ بیمار کرونایی در سایر بخش‌های بیمارستان سجادیه تربت جام بستری هستند، حال ۱۸ بیمار وخیم و دو بیمار امروز فوت کردند.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام خراسان رضوی با هشدار نسبت به افزایش مبتلایان و فوتی‌ها از ابتدای مرداد ماه، از فوت سه عضو یک خانواده بر اثر ابتلا به دلتای هندی در این شهرستان طی هفته گذشته خبر داد.

محمد رحیمیان  با هشدار نسبت به افزایش مبتلایان و فوتی‌ها از ابتدای مرداد ماه سال جاری از فوت خانوادگی بر اثر کرونا در این شهرستان ابراز تأسف کرد و گفت: متأسفانه طی هفته گذشته سه عضو یک خانواده شامل پدر، مادر و فرزند جوان در اثر ابتلا به دلتا هندی جان خود را از دست دادند.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام با خواهش از مردم که فقط برای موارد ضروری آن هم با زدن ماسک از منزل ماسک خارج شوند، یادآور شد: در حال حاضر حدود ۱۰۰ بیمار کرونایی در سایر بخش‌های بیمارستان سجادیه تربت جام بستری هستند، حال ۱۸ بیمار وخیم و دو بیمار دیروز فوت کردند.

وی اضافه کرد: مردم می‌توانند برابر اعلام گروه سنی جهت دریافت واکسن به پایگاه‌ها و مراکز تزریق واکسن در تربت جام مراجعه کنند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه