ارسال به دیگران پرینت

وقوع سیل جاده هراز را مسدود کرد

سرپرست پلیس راه مازندران از وقوع سیلاب در منطقه پنجاب محور هراز، کیلومتر ۵۲ خبر داد و گفت: برای پاکسازی در حال حاضر جاده مسدود شده است.

هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران امروز درباره وضعیت تردد در محورهای شمال اظهار کرد: در حال حاضر شاهد کاهش دید در ارتفاعات ولی‌آباد کندوان، تلمادره کیاسر و گدوک محور سوادکوه هستیم.

او بیان کرد: به ‌دلیل وقوع سیلاب در منطقه پنجاب محور هراز کیلومتر ۵۲، برای پاکسازی در حال حاضر جاده مسدود شده و ماموران پلیس با عوامل راهداری در محل حضور دارند.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد خودروها در تمام محورهای مواصلاتی مازندران برقرار است، افزود: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر شرایط ناپایدار جوی احتمال طغیان سیلاب، ریزش و رانش در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال است.

این مسئول به ورود ممنوع در محورهای شمال اشاره کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴۶ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۸۲۳ دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شده‌اند.

عبادی توضیح داد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون ۷۰هزار و ۸۴۲ اعمال قانون و ۳۸هزار و ۱۳۰ به مبدا بازگشت داده شدند.

وی با تاکید بر تشدید ممنوعیت‌های کرونایی در محورهای شمال، خاطرنشان کرد: به روزهای پایانی هفته نزدیک می‌شویم که اشتیاق به سفر به استان بیشتر می‌شود ولی توصیه و هشدار ما به همه مردم این است اراده و قصدی به مازندران نداشته باشند. چراکه خودروهای غیربومی برگردانده می‌شوند.

منبع: همشهری
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه