ارسال به دیگران پرینت

یحیی گل محمدی تخلف کرد | حکم او صادر شد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، یحیی گل‌محمدی را به دلیل هُل دادن داور چهارم در دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان یک جلسه از همراهی پرسپولیس محروم کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص بدرفتاری یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس مقابل داور مسابقه در دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر برابر تیم گل‌گهر سیرجان که مطابق مستندات تصویری وی با هل دادن داور چهارم مراتب اعتراض خود را بیان داشته است، اعلام کرد پس از بررسی سایر مستندات و با توجه به سابقه مشارالیه، عمل یحیی گل محمدی مقابل مقام رسمی مسابقه را تخلف تشخیص داده و به استناد مواد ۱۳ و ۵۵ مقررات انضباطی و با رعایت مواد ۹۳ و ۹۴ همین مقررات، وی را به یک جلسه محرومیت قطعی و یک جلسه محرومیت تعلیقی از مسابقات لیگ برتر به مدت ۶ ماه به علاوه ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

این رای ظرف مدت هفت روز از تاریخ این ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف است.

* دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و گل‌گهر سیرجان از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار شد که از سوی علیرضا منصوریان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در مقام رسمی مسابقه(داور) رخ داد.

کمیته انضباطی اعلام کرد علیرضا منصوریان ظرف مدت حداکثر دو روز چنانچه دفاعیه‌ای دارد به این کمیته ارسال کند.

از سوی حسن‌پور حمیدی، بازیکن، تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در مقام رسمی مسابقه(داور) رخ داد که منجر به اخراجش شد. کمیته انضباطی اعلام کرد وی ظرف مدت حداکثر دو روز چنانچه دفاعیه ای دارد به این کمیته ارسال کند.

کمیته انضباطی اعلام کرد تیم گل‌گهر سیرجان به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از داشتن ۶ اخطار،چنانچه دفاعیه‌ای دارد ظرف مدت حداکثر دو روز به این کمیته ارسال کند.

* دیدار تیم‌های شهرداری آستارا و گل ریحان البرز از سری رقابت‌های لیگ یک در تاریخ ۲۱ تیرماه در شهر انزلی برگزار شد که تخلفاتی از سوی محمد زارع گشتی (فومنی) از عوامل منتسب به تیم گل ریحان البرز مبنی بر حمل اسلحه و تحریک تیم به خروج از زمین مسابقه رخ داد که در خور صدور قرار دستور موقت است.

لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، وی از ورود به کلیه ورزشگاه‌های فوتبال کشور محروم است و لازم است دفاعیه کتبی خود را ظرف ۴۸ ساعت به این کمیته ارسال کند.

رای صادره ظرف مهلت دو روز پس از ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون خواهد بود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • عشقپولیس3 ارسالی در

  بمیره کسی ک یحیی و پرسپولیسو اذیت میکنه.....با این کارا نمیتونید جلوی قهرمانی مارو بگیرید(:
  #اتحاد_تا_گلات

 • احمد ارسالی در

  اینکه هر کسی تخلف کنه باید مجازات بشه درسته ؛ اینکه فقط تخلفات پرسپولیس دیده میشه .... ؛ حمایت تا قیامت

 • علی ارسالی در

  سلام بابا دست از سر این پرسپولیس بردارین خط قرمز ما هواداره پرسپولیس پرسپولیس

 • ناشناس ارسالی در

  چه حکم سنگینی وچقدرهم زودبلافاصله بعدازدربی اعلام شد چقدتابلوووقیحانه.. میخوایدبگیدوثایت کنیدکه عدالتواجراکردید.. شماته ته فسادید

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه