ارسال به دیگران پرینت

ماجرای برخورد پلیس با سگ ‌گردانی چه بود

پلیس تهران درباره برخورد ماموران کلانتری با سگ‌گردانی و فیلم منتشر شده توضیح داد.

سرهنگ آذین سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری فاتب در واکنش به انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر برخورد ماموران کلانتری با سگ گردانی اظهار داشت: در موضوع فوق با توجه به تماس تلفنی شهروندان، گشت کلانتری ۱۴۰ شهرک گلستان در محل حضور پیدا کرده و پس از تذکر لسانی، افسر گشت، با برخورد نامناسب صاحب سگ مواجه شده و در ادامه به علت فحاشی صاحب سگ، متاسفانه سرباز گشت کلانتری رفتار غیر حرفه ای داشته است.

وی با بیان اینکه این موضوع در حال بررسی است خاطرنشان کرد: در پی مطالبات و درخواست بسیاری از شهروندان در تماس با سامانه ۱۱۰در خصوص برخورد با موضوع سگ گردانی، با توجه به اینکه نگهداری سگ در مجتمع های مسکونی موجبات آزار و اذیت سایر سکنه را در پی داشته و همچنین حضور سگ ها در پارک ها گاها موجب احساس نا امنی و وحشت برای کودکان بوده؛ از این رو طرح برخورد با سگ گردانی در دستور کار پلیس پایتخت قرار گرفته است.

 

منبع: فارس
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • درسا ارسالی در

    خدا حفظتون کنه هر چه سریعا این کاررو انجام دهید

  • ناشناس ارسالی در

    تو را به خدا جلوی سگ گردانی را بگیرید . چند روز پیش بخاطر اینکه بچه ام ترسید نزدیک بود یکی از این سگ های فانتزی رو بکشم . صاحبش می گفت ، پول خون سگش از پول خون خودش بیشتره. لطفا بگید نیارن تو خیابون و یا یه جایی براشون اختصاص بدن . آخه مگه اینجا دهاته که سگ نگه می دارید؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه