ارسال به دیگران پرینت

سخنگوی قوه قضاییه: در حادثه اتوبوس خبرنگاران، راننده ۵۰ درصد مقصر شناخته شد

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده حوادث اتوبوس خبرنگاران و اتوبوس سرباز معلمان گفت: نتیجه کارشناسی حکایت از این دارد که ۵۰ درصد تقصیر متوجه راننده و ۵۰ درصد مربوط به سایر عوامل و متولیان و مسئولان مختلف است که البته ممکن است به این نظریه اعتراض شود.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره پرونده حوادث اتوبوس خبرنگاران و اتوبوس سرباز معلمان گفت: بار دیگر تاسف خود را از بروز این حوادث ابراز و با خانواده داغدیدگان این حوادث همدردی می کنم.

وی ادامه داد: رسیدگی به این پرونده ‎ها به صورت کاملا ویژه در دستگاه قضایی انجام می شود و با دستور رئیس قوه قضاییه، دادستان محل و رئیس کل دادگستری استان چه در محل وقوع حادثه و چه در بیمارستان حضور یافتند و پیگیری های جدی در ارتباط با این موضوعات در دستور کار است.

اسماعیلی اضافه کرد: در مورد اتوبوس حامل خبرنگاران، نتیجه کارشناسی حکایت از این دارد که ۵۰ درصد تقصیر متوجه راننده و ۵۰ درصد مربوط به سایر عوامل و متولیان و مسئولان مختلف است که البته ممکن است به این نظریه اعتراض شود.

سخنگوی قوه قضاییه اظهار داشت: این پرونده ها با دقت و جامعیت رسیدگی می شود و نباید هیچ یک از عوامل مغفول بماند و هر کدام متناسب با تقصیر و قصوری که داشتند برخورد قانونی شود و در صورت طولانی نشدن فرایند کارشناسی در اسرع وقت رأی صادر می کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    اونا که فوت کردن تمام شد راننده هم حتی مقصر خودش که نیومده بوده انتخاب شده کسی که انتخاب کرده مسول هستش میشد بیشتر دقت کرد از ماشین سابقه راننده اشنایی راننده اینا همش مدیریت وکار بلد بودن وسرپرست خوب بودن هست ومهمتر برای حتی کوچکترین سفر اهمیت قائل شدوهمه کارها وطرح ها رو سر سری نگرفت اخرش این شد واتفاقات دیگه

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه