ارسال به دیگران پرینت

چند خانم بی حجاب در پارچه فروشی | پارچه فروشی پلمب شد

وی افزود: این پرونده هم اکنون در دادستانی مهاباد در دست بررسی است و نتایج آن پس از مشخص شدن اطلاع رسانی می شود.

یک پارچه فروشی در مهاباد آذربایجان غربی به دلیل حضور چند خانم بی حجاب، پلمب شد.

این چند خانم در مراسم افتتاحیه فروشگاه حاضر شده بودند. فیلم این مراسم منتشر شد و مسوولان هم پلمپ کردند.

براساس گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مسئول روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی گفت: دادستان مهاباد به ماجرای پرحاشیه افتتاح یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان قاطعانه ورود کرد. 

اکبر تایوغ ، با اشاره به افتتاح پرحاشیه یک واحد پارچه فروشی در مهاباد،افزود: هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که به محض اطلاع، دادستان پیگیر این موضوع شد.

تایوغ گفت: با ورود دادستانی مهاباد ضمن پلمب این واحد پارچه فروشی صاحب مغازه شناسایی و دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد و سایر عوامل دخیل نیز شناسایی وتحت تعقیب قرار گرفتند.

وی افزود: این پرونده هم اکنون در دادستانی مهاباد در دست بررسی است و نتایج آن پس از مشخص شدن اطلاع رسانی می شود.

او، رعایت نکردن عرف و اخلاق و تبلیغات نامتعارف و حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی را از مهمترین تخلفات افتتاح این واحد صنفی اعلام کرد.

مسئول روابط عمومی دادگستری آذربایجانغربی اضافه کرد: دستگاه قضایی در استان با سرعت و قاطعیت به هرگونه تخلف صنفی رسیدگی و با هر گونه سهل انگاری در این خصوص برخورد قانونی خواهد کرد.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    اوضاع حجاب روز بهروز دارد بدتر می شود امروز درجهرم دوتا دوختر با دامن وپای برهنه بدون شال وروسری دیدم .ارشاد امام جمعه و...کجایند شهید دادیم که برگردیم به زمان طاغوت

  • ناشناس ارسالی در

    خب بی حجاب باشند حالا آیتم گیر آوردند کاسبی مردم را ببندند فقط مشکل کل کشور حجاب است ؟ اول اقتصاد را درست کنید بعد حرف مفت بزنید

  • ناشناس ارسالی در

    واقعا سرعت عمل واسه همه چی خوبه فقر وگرانی وتورم و زباله گردی و ...که سرچشمه نکبت های دیگه ست رو هم داشته باشیدهم خیلی خوبه

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه