ارسال به دیگران پرینت

۲ نوجوان در یک استخر آب غرق شدند

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین: رودخانه ها و کانال های آب و استخرهای کشاورزی حریم امنی برای شنا و تفریح نیست و جوانان می بایست به منظور حفظ جان خود و اطرافیان از مکان های ایمن و استخرها برای شنا استفاده کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین خراسان شمالی از غرق شدن ۲ نوجوان حدودا ۱۵ ساله هنگام شنا در استخری در روستای کلاته پیاله اسفراین خبر داد.

سرهنگ مجید یگانه پور در گفت‌وگو با رسانه ها و در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۶ عصر امروز و در پی اعلام مرکز فوریت های ۱۱۰ مبنی بر یک مورد غرق شدگی در استخر روستای کلاته پیاله اسفراین، بلافاصله ماموران انتظامی و نیروهای امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی های به عمل آمده مشخص شد ۲ نوجوان حدودا ۱۵ ساله هنگام شنا در یک استخر آب با توجه به عدم آگاهی از عمق استخر دچار غرق شدگی شده و جان باخته اند، افزود: جسد این نوجوانان با همکاری عوامل هلال احمر از استخر بیرون کشیده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با ابراز تاسف از این سانحه مرگبار به شهروندان توصیه کرد: رودخانه ها و کانال های آب و استخرهای کشاورزی حریم امنی برای شنا و تفریح نیست و جوانان می بایست به منظور حفظ جان خود و اطرافیان از مکان های ایمن و استخرها برای شنا استفاده کنند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه