ارسال به دیگران پرینت

مرضیه وحیددستجردی:

جمهوری اسلامی می تواند همه مستضعفان عالم را واکسینه کند

فعال سیاسی اصولگرا نوشت: جمهوری اسلامی توانسته است به واکسنی دسترسی پیدا کند که ان‌شاءالله با یک واکسیناسیون عمومی ۶ ماهه، به صادرات این واکسن به کشورهای مستضعف جهان خواهد پرداخت، تا مستضعفان عالم را در مقابله با این بیماری واکسینه کند و هویت خود در پرچمداری حمایت از مستضعفان را نشان دهد.

مرضیه وحیددستجردی، فعال سیاسی اصولگرا با انتشار یادداشتی در روزنامه موسوم به انقلابی «وطن امروز» نوشت:

 

خالی از لطف نیست که به این موضوع اشاره کنم بیماری کرونا، فرصت مناسبی شده است برای نمایش هویت مردم ایران و هویت انقلاب اسلامی. در دورانی که جهانخواران و مستکبران همه خوبی‌ها و امکانات عالم را برای خود می‌خواهند و همه فقرها و نداری‌ها را به سایر کشورها تحمیل می‌کنند، جمهوری اسلامی توانسته است به واکسنی دسترسی پیدا کند که ان‌شاءالله با یک واکسیناسیون عمومی ۶ ماهه، به صادرات این واکسن به کشورهای مستضعف جهان خواهد پرداخت، تا مستضعفان عالم را در مقابله با این بیماری واکسینه کند و هویت خود در پرچمداری حمایت از مستضعفان را نشان دهد.

 

به هر حال امیدواریم در مدت زمان کوتاهی واکسیناسیون عمومی به سرانجام برسد و پس از آن، سایر ملل جهان و ملت‌های مستضعف با دریافت واکسن ایرانی کرونا، شاهد نوع‌دوستی، انساندوستی و خیرخواهی جمهوری اسلامی ایران باشند.

 

منبع: اعتماد آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه