ارسال به دیگران پرینت

ارزهای دیجیتال را با دستگاه های خودپرداز به پول نقد تبدیل کنید

بانک های برجسته چینی بیش از ۳۰۰۰ دستگاه خودپرداز در پکن را یوان دیجیتال قابل برداشت کرده اند. ساکنان پایتخت اکنون می توانند وجوه e-CNY(ارز دیجیتالی چینی) خود را با پول نقد و بالعکس مبادله کنند.

 

معاملات آتی طلا روز جمعه با کمترین قیمت در هفت هفته گذشته روبرو شد و فعال ترین قیمت های قرارداد بیشترین افت هفتگی خود را از مارس (فروردین) سال گذشته نشان می دهد. ادوارد مویا ، تحلیلگر ارشد بازار در اواندا گفت: "شیب تند و تیز" فدرال رزرو باعث شد بازار اوراق قرضه در این هفته به هم بخورد و این هرج و مرج دلار باشد ، که برای شمش خبری وحشتناک بود.

طلای اوت (شهریور) ۵.۸۰ دلار یا ۰.۳٪ کاهش یافت و به ۱،۷۶۹ دلار در هر اونس رسید ، که کمترین میزان از ۳۰ آوریل را تجربه کرده است. قیمت های فعال ترین قرارداد ۵.۹٪ برای هفته از دست داد ، بزرگترین کاهش از هفته منتهی به ۱۳ مارس ۲۰۲۰ ، داده های FactSet را نشان می دهد.

رویدادهای جدید برای ارزهای دیجیتالی در جهان

بانک های برجسته چینی بیش از ۳۰۰۰ دستگاه خودپرداز در پکن را یوان دیجیتال قابل برداشت کرده اند. ساکنان پایتخت اکنون می توانند وجوه e-CNY(ارز دیجیتالی چینی) خود را با پول نقد و بالعکس مبادله کنند. برخی از دستگاه های فروش تلفنی در منطقه خرید معروف قرار دارند.

 

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه