ارسال به دیگران پرینت

باسابقه‌ترین خارجی پرسپولیس اردوی سرخ‌ها را ترک کرد

برخلاف شایعات مطرح شده مبنی بر بازگشت رادو به ایران هیچ توافقی بین گلر کروات و باشگاه پرسپولیس صورت نگرفته است.

 چند روز قبل  بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس با ارسال نامه ای به این باشگاه خواهان فسخ قراردادش شد. رادو که برای گذراندن تعطیلات راهی کشورش شد با وجود اتمام مرخصی و شروع تمرینات پرسپولیس هنوز به ایران بازنگشته و آنطور که اعلام شد حاضر نیست به پرسپولیس برگردد.

رادوشویچ به عنوان باسابقه‌ترین خارجی تیم پرسپولیس اردوی سرخ‌ها را ترک کرده اما جدایی‌اش از این نظر اهمیت دارد که پرسپولیس تا پایان فصل دروازه‌بان ذخیره نخواهد داشت.

این در حالی است که طی یکی دو روز اخیر شایعاتی مبنی بر توافق مدیران پرسپولیس و رادو منتشر شده است. از همین رو با رادو تماس گرفتیم تا در این خصوص با او حرف بزنیم. صحبت‌های گلر کروات پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

شنیده شد بعد از گفت و گویی که با مدیران پرسپولیس داشتی قرار است به تهران برگردی و در تمرینات شرکت کنی. این خبر درست است؟

نه اصلا این موضوع صحت ندارد و قرار نیست فعلا به تهران برگردم. باشگاه پرسپولیس یکسری پیشنهاد به من داد ولی آن را رد کردم.

چه پیشنهاداتی؟

بهتر است در مورد جزئیات حرف نزنم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که اوضاع دقیقا مثل ۶ - ۵روز گذشته است و شرایط بین من و باشگاه پرسپولیس عوض نشده است. باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

با این وضعیت فعلا به ایران بر نمی‌گردی؟

نه فعلا در کرواسی هستم و تمرینات اختصاصی ام را انجام می‌دهم تا فرم بدنی ام را حفظ کنم.

ولی هواداران پرسپولیس خیلی نگران جدایی تو هستند.

هواداران پرسپولیس به من لطف دارند و همیشه در قلب من خواهند ماند ولی مطمئنم هواداران واقعی پرسپولیس تصمیم من را درک می‌کنند. همه هواداران می‌دانند که در این چند سال من متعهد به پرسپولیس بودم، حتی با این که برخی از مدیران باشگاه رفتار خوبی با من نداشتند.

 

منبع: خبرورزشی
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه