ارسال به دیگران پرینت

خبر مهم انتخاباتی از شورای ائتلاف اصولگرایان| جلیلی می خواهد تا آخر انتخابات بماند؟

خبر مهم انتخاباتی از شورای ائتلاف اصولگرایان| جلیلی می خواهد تا آخر انتخابات بماند؟ سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفته، بعید است سعید جلیلی تا پایان انتخابات بماند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: من بعید می دانم انتخابات به دور دوم کشیده شود و یا آقای جلیلی بماند ولی در هر صورت فرایند رقابت ادامه دارد و نامزد ما همچنان آقای رئیسی است.

پرویز سروری، دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب،  در رابطه با احتمال عدم کناره گیری نامزدهای اصولگرا به نفع رئیسی گفت: نامزدها می توانند براساس برنامه های خود مواضعشان را اعلام کنند اما ما چون نامزد خود را آقای رئیسی اعلام کرده ایم تلاش می کنیم همه ظرفیت های انقلاب را به کار بگیریم و دعوت می کنیم تا برای همراهی و همکاری آقای رئیسی بیایند تا انسجامی جدی در جریان انقلاب، داشته باشیم ولی نمی توانیم به نامزدها تحمیل کنیم تا به نفع آقای رئیسی کنار بروند.

سروری با بیان اینکه بعید است جلیلی به نفع رئیسی انصراف ندهد، اظهار کرد: من بعید می دانم انتخابات به دور دوم کشیده شود و یا آقای جلیلی بماند ولی در هر صورت فرایند رقابت ادامه دارد و نامزد ما همچنان آقای رئیسی است. 

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: من با تعهدی که در نامزدها می بینم و توجهی که بین نیروهای انقلاب وجود دارد فکر می‌کنم نامزدها در دولت آینده به کمک بیایند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه