خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تیم ملی راهی بحرین شد

تیم ملی ساعت ١۵ روز دوشنبه دهم خردادماه ایران را به مقصد بحرین برای برگزاری چهار دیدار سرنوشت ساز ترک کرد.

ملی پوشان صبح روز پنج شنبه هفته گذشته آخرین تمرین خود را پیش از آغاز اردوی کیش در کمپ تیم‌های ملی برگزار کردند و سپس راهی جزیره کیش شدند تا با توجه به شباهت آب و هوایی این جزیره با شرایط مناسبی آماده چهار دیدار حساس فوتبال ایران در مسیر جام جهانی مرحله اول مقدماتی جام جهانی ٢٠٢٢ شود.

اسکوچیچ در کیش تمرین روز پنج شنبه را خیلی سبک برگزار کرد، ولی در چهار روزی که برای آماده سازی جدی تر تیمش را در اختیار داشت، تمرینات تاکتیکی و بدنی سنگینی برنامه ریزی کرده بود و بازیکنان تیم ملی روزهای دشواری را در گرمای نزدیک به ۴٠ درجه جزیره کیش پشت سر گذاشتند.

تیم ملی در نهایت در شرایطی که روز گذشته آخرین تمرین خود را با حضور وزیر ورزش انجام دادند، ساعت ١۵ امروز با پرواز اختصاصی راهی بحرین شدند.

اسکوچیچ پس از بازگشت اخباری و دعوت غیر منتظره از سیامک نعمتی با ٢٧ بازیکن راهی منامه شد و در بحرین سامان قدوس هم به سایر بازیکنان اضافه خواهد شد. برخلاف تورنمنت های گذشته اسکوچیچ از میان این بازیکنان می تواند در هر مسابقه ٢٣ بازیکن را انتخاب کند.

تیم ملی ایران در شرایطی با کسب ۶ امتیاز از ۴ بازی گذشته، عازم بحرین شده که در گروه سوم مسابقات عراق و بحرین با کسب ١١ و ٩ امتیاز از ۵ مسابقه رتبه اول و دوم را در اختیار دارند و کار بسیار سختی در منامه پیش رو دارد.

تیم ملی عازم بحرین شد/عکس

شاگردان اسکوچیچ طی روزهای آینده به ترتیب با هنگ کنگ، بحرین، کامبوج و در نهایت عراق در تاریخ های ١٣، ١٧، ٢١ و ٢۵ خرداد ماه بازی خواهند کرد و با توجه به اینکه تنها چند تیم برتر می توانند به همراه تیم های اول به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی راه پیدا کنند، ماموریت بسیار سختی پیش روی تیم ملی ایران وجود دارد.

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه