ارسال به دیگران پرینت

در گفتگوی تجارت‌نیوز با یک کارشناس مطرح شد:

پیش‌بینی بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری!

بعد از ممنوعیت معامله و استخراج رمزارزها توسط دولت چین بیت‌کوین تا ۲۸ هزار دلار ریزش کرد و حالا به ۴۰ هزار دلار رسیده اما برخی کارشناسان عقیده دارند ممکن است بیت‌کوین به کانال ۲۰ هزار دلار ریزش کند.

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند احتمال اینکه بیت‌کوین دوباره روندی نزولی پیدا کند و به کانال ۲۰ هزار دلار ریزش کند زیاد است اما اگر بیت‌کوین بتواند محدوده مقاومتی ۴۰ هزار دلار را پشت سر بگذارد می‌تواند تا ۴۷ هزار دلار هم رشد کند.

امید فدوی، کارشناس حوزه رمزارزها در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با ریزش بازار گفت: این ریزش باعث نشده که روند صعودی بیت‌کوین تمام شود و به نظرم ما در میانه بازار صعودی قرار داریم و روند صعودی می‌تواند ادامه‌دار باشد.

این کارشناس در رابطه با پیش‌بینی بیت‌کوین تا پایان سال میلادی گفت: تا پایان سال میلادی بیت‌کوین می‌تواند تا حدود ۱۰۰ هزار دلار هم رشد کند و احتمالا بعد از آن شاهد یک اصلاح عمیق خواهیم بود.

این کارشناس در رابطه با احتمال ریزش بیت‌کوین از محدوده ۳۰ هزار دلار گفت: احتمال ریزش بیت‌کوین از محدوده ۳۰ هزار دلار بسیار کم است و به نظر من روند بازار تا پایان سال ۲۰۲۱ صعودی است.

این کارشناس در رابطه با شروع روند صعودی گفت: به نظرم فعلا بازار در همین محدوده رنج می‌زند و بعد روند صعودی شروع می‌شود.

 

منبع: تجارت نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه