ارسال به دیگران پرینت

زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان اعلام شد

رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان آموزش و پرورش گفت:‌ آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه جاری و با هماهنگی ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود. وی افزود: به استان ها توصیه می شود پیش بینی لازم در خصوص قطع احتمالی برق در روزهای برگزاری آزمون را داشته باشند.

رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان آموزش و پرورش گفت:‌ آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه جاری و با هماهنگی ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود.

الهام یاوری در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها، از تمهید مقدمات ثبت نام و شرکت تیم های ملی المپیاد دانش آموزی در مسابقات بین المللی و برگزاری دوره های آموزشی مجازی و حضوری، خبر داد و اظهار کرد؛ آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی بیش از ۲متر، و در ۲ هزار و ۵۰۰ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

یاوری که امروز در اردوگاه شهید باهنر تهران سخن می گفت، افزود: به استان ها توصیه می شود پیش بینی لازم در خصوص قطع احتمالی برق در روزهای برگزاری آزمون را داشته باشند.

رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ادامه داد: دانش آموزان پایه های هفتم و دهم شرکت کننده در این آزمون، پس از پذیرش قطعی، باید نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی تصریح کرد: اگر پذیرفته شدگان مدارس استعدادهای درخشان قبلا در سایر مدارس ثبت نام کرده اند، در صورت پذیرش، سایر مدارس، موظف به ارسال بی قید و شرط پرونده تحصیلی آن ها بوده و اگر وجهی بابت ثبت نام دریافت کرده باشند، نسبت به استرداد آن اقدام کنند.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه