ارسال به دیگران پرینت

نتیجه انتخابات ۲۸ خرداد ازدید یک اصلاح طلب | با وجود برجام از جنگ حتمی جلوگیری شد

جواد امام درباره پیش‌بینی اش از نتیجه انتخابات ۲۸ خرداد، گفت: به احتمال زیاد انتخابات میان نامزد اصلاح‌طلب و اصولگرا به دور دوم کشیده می‌شود.

جواد امام، حضور همه سلائق و جناح‌ها را پیش‌شرط برپایی رقابت پرشور و حداکثری در انتخابات ارزیابی و داوطلبی اسحاق جهانگیری و سید مصطفی تاج‌زاده را مورد اقبال جبهه اصلاحات عنوان کرد.

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب، رقابت نهایی و اصلی انتخابات ۲۸ خرداد ریاست جمهوری را پس از احراز صلاحیت‌ها دانست و گفت: اگر پس از تایید صلاحیت‌ها آرایش داوطلبان به همین شکل باشد، رقابت اصلی میان سه جریان اصلاحات، راست سنتی یا اصولگرایان معتدل و گروهی که برای فرار از پاسخگویی خود را مستقل معرفی می‌کند، است.

وی درباره پیش‌بینی اش از نتیجه انتخابات ۲۸ خرداد، خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد انتخابات میان نامزد اصلاح‌طلب و اصولگرا به دور دوم کشیده می‌شود.

جواد امام درباره دستاویز قرار دادن وضعیت موجود برای انتقاد از دولت از سوی داوطلبان جناح رقیب، گفت: بی انصافی است که دولت را مقصر مشکلات بدانیم. بخش مهمی از مشکلات متوجه تحریم و برخی موانع داخلی است. رای مردم به دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ به دلیل توفیقات دولت در دور اول بود. اصلاح‌طلبان از رای که در سال‌های ۹۲ و ۹۶ به دولت دادند حمایت می‌کنند چون با وجود برجام از جنگ حتمی جلوگیری شد.

منبع: دنیای اقتصاد
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    کدام جنگ برای رای اوردن هزاربهانه درست می کنیدریاست طلبان کدامشان توجنگ ایران وعراق بودندفقط نشستن بجهت رفع مشکلات کشورلذامشکلات راچندین برابرکردنند

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه