ارسال به دیگران پرینت

آتش‌سوزی در برج ۱۰ طبقه با تلاش آتش نشانان مهار شد

آتش سوزی یک واحد مسکونی در برج ۱۰ طبقه واقع در شمال غرب تهران بدون مصدومیت مهار شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز سه شنبه  گفت: ساعت ۱۲:۱۴ امروز این حادثه در بزرگراه شهید همت ابتدای جاده وردیج شمال غرب تهران، به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران پنج ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین دستگاه تانکر آب و نردبان‌های هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: محل حادثه یک برج ۱۰ طبقه ۶۰ واحدی بود که در هر طبقه ۶ واحد وجود داشت که در طبقه هشتم یک واحد ۱۲۰ متری به صورت کامل شعله‌ور بود به گونه‌ای که شعله‌ها از پنجره‌ها به بیرون می‌زد.

به گفته وی، آتش‌ به بخش‌هایی از واحدهای مجاور نیز سرایت کرده بود و تعداد زیادی از ساکنان در وضعیت ناایمن ساختمان محبوس بودند.

ملکی ادامه داد: دود بسیار غلیظ و متراکمی طبقات بالایی را فراگرفته بود که آتش نشانان به سختی و به هر طریق ممکن خود را به کانون اصلی آتش رساندند.

وی خاطرنشان کرد: گروهی از آتش نشانان وارد عملیات مهار و گروهی نیز وارد جستجوی افراد شدند که دقایقی قبل مهار با تلاش آتش نشانان این حادثه مهار شد.

سخگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران یادآور شد: عملیات جستجوی افراد رو به پایان است و فردی در این حادثه دچار مصدومیت نشده است.

وی علت این حادثه را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه