ارسال به دیگران پرینت

ربیعی:فعالیت‌های هدفمند دستاوردهای دولت را تخریب کرد

سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت با بی‌طرفی کامل فقط به دنبال انتخاباتی شایسته ایران و حداکثری است، گفت: تمام ارکان شورای اطلاع رسانی دولت در تهران و استان‌ها باید در ایام پیش رو در خصوص تبیین و اطلاع رسانی از عملکرد ۸ ساله دولت اهتمام داشته باشند.

علی ربیعی عصر دوشنبه در  نشست مجازی شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه‌های اجرایی با اشاره به برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری افزود: دولت همانگونه که در ثبت نام‌ها مر قانون اساسی را رعایت کرد، در خصوص فراهم آوردن زمینه حضور مردم در پای صندوق ها و نیز حراست از آرا مردم با شفافیت تمام تلاش خواهد کرد.

وی ادامه داد: عملکرد ۸ ساله دولت قابل دفاع است و متاسفانه برخی‌ها نگذاشتند این عملکرد دیده شود اما تاریخ در این خصوص قضاوت خواهدکرد. 

سخنگوی دولت با تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و تشکر از همه فعالان روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی گفت: در این دوران ۸ ساله هم شاهد حضور ترامپ و فشارهای داخلی بودیم و هم در دوران فراگیری کرونا قرار داریم. تلاش‌گران روابط عمومی در این روزهای سخت هم باید پاسخ رسانه‌های معاند را می‌دادند و هم جوابگوی اتهامات برخی رسانه‌های داخلی می شدند و این تلاش مضاعف جای تقدیر و تشکر دارد. 

ربیعی تصریح کرد: تمام ارکان شورای اطلاع رسانی دولت در تهران و  استان‌ها باید در ایام پیش رو در خصوص تبیین و اطلاع رسانی از عملکرد ۸ ساله دولت اهتمام داشته باشند.

وی با اشاره به فعالیت‌های هدفمند در تخریب دستاوردهای دولت تاکید کرد: ضروری است روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به اتهامات و انتقادات غیرمنصفانه در خصوص عملکرد و فعالیت‌های دولت و دستگاه خود به صورت مستدل و کامل پاسخ داده و اطلاع رسانی لازم را انجام دهند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: روسای مراکز روابط عمومی از هرگونه فعالیتی که شائبه حمایت و سوگیری انتخاباتی داشته باشد باید پرهیز کنند. قطعا فعالیت انتخاباتی ممنوع است.

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • هم وطن ارسالی در

  آقای ربیعی ماملت بایدقضاوت کنیم که درطول این 8سال پول یک نان راهم نداشتیم نه شما که شکمتان سیاست وازوضع مردم خبرندارین حالامن دستاوردهای دولت رامی شمارم
  تورم 800 درصدی. گران شدن یک شبه بنزین. بالارفتن نجومی دلار. بالارفتن نجومی قیمت خودرو مسکن لوازم خانگی وتمام نیازهای اولیه مردم مثل روغن مرغ گوشت فقرمطلق

 • دوستداروطن😭 ارسالی در

  بالارفتن سن جوانان وازدواج نکردن به برکت تورم لحظه ای اجناس به برکت دولت بی تدبیر
  مرگ ومیرهای ناشی ازنداشتن هزینه درمان واگذاری کشوربه بیگانگان افسردگی مفرط مردم به علت ناتوانی درخریدگایحتاج زندگی و............ اینهادستاوردهای دولت بی تدبیرآقای روحانی بودکه باکلیدآمدامامتأسفانه کلیدش راآمریکاوکشورهای اروپایی دزدیدن وهنوز بعداز8سال به پس نداده اند همچنان پشت درهای برجام دنبال کلیدگمشده می گردیدعجب رویی داریدسنگ پای قزوین اسم دارد

 • ناشناس ارسالی در

  سلام دست آورد گرانی یا واگذاری دارای مملکت یا مدیران نالایق انتصابی دولت کدامش نادیده گرفته شده

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه