ارسال به دیگران پرینت

کنایه کیهان به گفته های لاریجانی | نوکوشیمورو

روزنامه کیهان در مطلبی کنایه آمیز با اشاره به اظهارات لاریجانی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری نوشت: ایشان چندین سال یکی از سران سه قوه بوده است کاش توضیح می‌دادند در آن دوران برای سامان دادن به اقتصاد و مبارزه با مفسدان اقتصادی چه کرده‌اند؟! و بعد علیه نیروهای مسلح و قوه قضائیه نسخه می‌پیچیدند!

روزنامه کیهان در مطلبی تحت عنوان «نوکوشیمورو!» در بخش گفت و شنود نوشت؛ گفت: یکی از نامزدها بعد از ثبت‌نام برای کاندیداتوری ریاست جمهوری گفته است: «تجارت، نظامات پایدار می‌خواهد. حوزه اقتصاد، نه پادگان است و نه دادگاه که با تشر و دستور اداره شود»!.

گفتم: ایشان به دو رکن اصلی نظام یعنی نیروهای مسلح و دستگاه قضایی اهانت کرده‌اند! اگر نیروهای مسلح و به قول ایشان پادگان‌ها نبودند چه کسی قرار بود امنیت مردم و تمامیت ارضی کشور را حفظ کند؟! و اگر مبارزه جدی و مثال‌زدنی قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی و غارتگران بیت‌المال نبود که حرامخواران همه مملکت را بلعیده بودند!.

گفت: ایشان چندین سال یکی از سران سه قوه بوده است کاش توضیح می‌دادند در آن دوران برای سامان دادن به اقتصاد و مبارزه با مفسدان اقتصادی چه کرده‌اند؟! و بعد علیه نیروهای مسلح و قوه قضائیه نسخه می‌پیچیدند!

گفتم: طرف می‌گفت «نوکوشیمورو» نام یک مرد کره‌ای و یا نام یک جزیره در دریای ژاپن و یا نام همسر پادشاه چین نیست. صدای یکی از جوانان هموطن خودمان است که تَرک موتور نشسته و با اضطراب و لهجه شیرین محلی به راکب موتور می‌گوید نکُشی منو!

منبع: الف
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  ظاهرشان انقلابی باطن شان علیه مملکت خدایا۴۰ کشوردست چه کسانی افتاده مردم هم مشت سرشان عبادتت می کنند

 • ناشناس ارسالی در

  جناب لاریجانی درزمانی که رییس مجلس بودن
  کم اموال این مردم ومملکت غارت کرد حالا میخواد به یک صورت دیگه پدر مردم رادربیاره

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا حقیقته چکار برا این مملکت کردین .تا این چند سال که میخواین ریئس جمهوربشن..مملکتو به این بدبختی کشیدن قندکیلویی سه تومن شده ۱۷ هزارت وامثلکم. .

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه