ارسال به دیگران پرینت

هشدار رئیس بانک مرکزی انگلستان:

معامله ارزهای دیجیتال | برای از دست دادن تمام پول خود آماده باشید

رئیس بانک مرکزی انگلستان گفت: ارزهای دیجیتال هیچ ارزشی به لحاظ تاریخی نداشته‌اند و افرادی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند باید برای از دست دادن تمام پول خود آماده باشند.

رئیس بانک مرکزی انگلستان، اندور بیلی، گفت: ارزهای دیجیتال هیچ ارزشی به لحاظ تاریخی نداشته‌اند و افرادی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند باید برای از دست دادن تمام پول خود آماده باشند.

ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌کوین، اتروم و حتی داج‌کوین امسال با رشد سرسام‌آوری روبرو شده‌اند که این سرمایه‌گذاران را به یاد حباب بازار ارز دیجیتال در ۲۰۱۷ می‌اندازد که در آن تنها یک سال پس از رسیدن قیمت بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار، قیمت آن تا ۳,۱۲۲ دلار سقوط کرد.

رئیس بانک مرکزی انگلستان در یک کنفرانس خبری در مورد ارزش ارزهای مجازی گفت: این ارزها ارزش ذاتی ندارند بلکه ارزش خارجی و غیرذاتی به آنها داده شده است.

او ادامه داد: من یک بار دیگر با قاطعیت کامل می‌گویم؛ اگر برای از دست دادن تمام پول خود آمادگی دارید، این ارزها را بخرید.

پیش از این هم ناظر خدمات مالی انگلستان، اف‌سی‌ای، در ماه ژانویه در مورد معامله ارزهای دیجیتال هشدار داده بود. اف‌سی‌ای در بیانیه‌ای گفته بود: سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و یا سرمایه‌گذاری‌ها و وام‌های مرتبط با آنها پول سرمایه‌گذاران را در معرض ریسک‌های بسیار بالایی قرار می‌دهد.

در ادامه این بیانیه آمده بود: اگر مصرف‌کنندگان در این نوع کالا سرمایه‌گذاری کنند باید آماده این باشند که تمام پول خود را از دست بدهند.

 

منبع: تجارت‌نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • مصطفی ارسالی در

    این جهانخواران اروپایی و آمریکایی برای اینکه ارزش دلار و پوند و فرانک و یورو پایین و از بین نرود چنین تبلیغاتی را بر ضد ارزهای دیجیتالی آغاز کرده تا مثل همیشه بر دنیا مسلط باشند، درصورتیکه اگر اکثر مردم جهان از این ارزهای دیجیتالی استقبال کنند دیگر با ارز دلار و یورو برای همیشه خداحافظی خواهند کرد،از طرفی
    با این عمل تحریم های غیر قانونی ظالمانه آمریکایی های داعشی جنایتکار دیگر در جهان بی اثر و براحتی خنثی خواهد شد. انشاالله

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه