ارسال به دیگران پرینت

لیگ قهرمانان آسیا | بازی تیم‌های ایران و عربستانی در یک کشور بی‌طرف برگزار می‌شود

خالد الشنیف خبرنگار معروف عربستانی در صفحه شخصی خود در توئیتر مدعی شد که بازی تراکتور با النصر عربستان و بازی استقلال با الهلال عربستان در یک کشور بی‌طرف(قطر) برگزار خواهد شد. تیم‌های ایرانی و عربستانی‌ سال‌هاست که در خانه همدیگر بازی نکرده و در یک زمین بی طرف بازی‌های نمایندگان دو کشور برگزار می‌شود.

خبرنگار عربستانی مدعی شد بازی تیم‌های ایران و عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا در یک کشور بی‌طرف برگزار می‌شود.

خالد الشنیف خبرنگار معروف عربستانی در صفحه شخصی خود در توئیتر مدعی شد که بازی تراکتور با النصر عربستان و بازی استقلال با الهلال عربستان در یک کشور بی‌طرف(قطر) برگزار خواهد شد.

تیم‌های ایرانی و عربستانی‌ سال‌هاست که در خانه همدیگر بازی نکرده و در یک زمین بی طرف بازی‌های نمایندگان دو کشور برگزار می‌شود.

روز گذشته مدیر عامل باشگاه النصر عربستان گفته بود که تیمش در کشور عربستان با تراکتور بازی خواهد کرد و نسبت به برگزاری بازی در یک زمین بی طرف واکنش نشان داده بود.

این در حالی است که این مرحله تک بازی و در خانه تیم‌های صدرنشین برگزار می‌شود، تراکتور در عربستان باید به مصاف النصر رفته و الهلال هم مهمان استقلال شود، اما بعید ‌است کنفدراسیون فوتبال آسیا رویه چند سال اخیر خود را تغییر دهد و به نظر می‌رسد این دو بازی در کشور قطر که در این مرحله تیمی هم ندارد، انجام گیرد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه