خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

مراسم عروسی با داماد کرونایی در هند + ویدئو

یک مرد هندی با وجود ابتلا به کرونا مراسم ازدواج خود را برگزار کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از ازدواج یک زوج هندی، با وجود شیوع بالای ویروس کرونا در هند و همچنین ابتلای داماد به کرونا، در فضای مجازی منتشر شده است که مورد انتقاد کاربران در صفحات اجتماعی قرار گرفته است.

گفته شده است که این مراسم در راتلم، ایالت مادیا پرادش در همد هند و با اجازه دولت برگزار شده است. حاضرین از جمله عروس و داماد با لباس حفاظت شخصی ضد کرونا و ماسک زده ظاهر شدند و مراسم طبق آیین مرسوم در هند برگزار گشته است. به گفته پدر داماد، پسرش چند روز پیش از عروسی به بیماری کرونا مبتلا شده بود اما علامتی نداشت.

کاربران زیادی این اتفاق را مورد نقد قرار دادند و آن را اشتباه محض می‌دانند. این کاربران عنوان می‌کنند بهتر بود مراسم ازدواج با تاخیر برگزار شود نه در شرایط کرونایی و بدتر از آن مبتلا بودن داماد به کرونا! آنها همچنین عنوان می‌کنند که خانواده عروس و داماد و همین‌طور دولت هند نباید اجازه برگزاری این مراسم را صادر می‌کرد. کاربرانی با کنایه و تمسخر عنوان می‌کنند شاید داماد احتمال داده است که از ویروس کرونا بمیرد به همین خاطر نخواسته آرزو به دل بماند. برخی از این کاربران هم برای تازه عروس دلسوزی کردند و از اینکه زندگی او با کرونا شروع شده است، با او همدردی کردند.

منبع : فرارو

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه