ارسال به دیگران پرینت

دستگیری یک مسافر برای قاچاق ۳۵ فنچ در فرودگاه

مقامات در فرودگاه نیویورک توانستند ۳۵ فنچ زنده را در لباس یک مرد پیدا کنند. این مرد قصد داشته تا این پرنده‌ها را به مسابقات آواز پرندگان ببرد. بازرسی بدنی این مرد نشان داد که او با استفاده از دوجین ظرف‌های استوانه‌ای شکل مانند بیگودی‌های مو، قصد داشته تا این پرندگان را به طور قاچاق به آمریکا منتقل کند. او این بیگودی‌ها را با یک کش به داخل کت خود متصل کرده بود و بقیه آن‌ها دور مچ پای خود بسته بود.

کوین آندره مکنزی که مردی ۳۶ ساله و اهل کشور گویانا است در روز دوشنبه وارد فرودگاه جان اف کندی نیویورک شده است. وقتی از این مرد در مورد کارش سوال شد او گفت که قصد داشته با دریافت ۳ هزار دلار از گویانا این پرندگان را به ایالات متحده ببرد. او ۵۰۰ دلار را قبل از رساندن پرنده‌ها گرفته بود و قرار شده بود تا ۲۵۰۰ دلار بعدی را در آمریکا کسب کند.

مسابقات آوازخوانی پرندگان در نیویورک رواج دارد و فنچ‌ها بخاطر آوازی که می‌خوانند در این مسابقه شرکت داده شده و مورد قضاوت قرار می‌گیرند. همچنین گفته می‌‌شود که در این مسابقات شرط بندی نیز وجود دارد. یک فنچ برنده می‌تواند ۱۰ هزار دلار یا بیشتر ارزش پیدا کند. فنچ‌های کشور گویانا بخاطر تواناییشان در آواز خوانی مورد توجه کسانی هستند که در این مسابقات شرکت می‌کنند.

منبع: روزیاتو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه