ارسال به دیگران پرینت

کلاهبرداری از مردم با تاسیس دفتر حقوقی و داوری

فرمانده انتظامی "فلاورجان" از دستگیری فردی که با تاسیس دفتر حقوقی و داوری در این شهرستان از 10 نفر بالغ بر 25 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ" ایرج کاکاوند"بیان داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی "فلاورجان" با اشرافیت اطلاعاتی خود دریافتند، فردی غیر بومی با تاسیس دفتر حقوقی و داوری در این شهرستان افراد نا آگاه به قانون را فریب داده و از آنان کلاهبرداری می کند که نظر به اهمیت موضوع طی هماهنگی های لازم با مرجع قضائی نسبت به پلمب دفتر این فرد اقدام شد.

وی افزود: با انجام تحقیقات گسترده و کارهای علمی و پلیسی صورت گرفته توسط ماموران، 10 نفر از شهروندانی که به این شیوه از آنان بالغ بر 25 میلیارد ریال کلاهبرداری شده بود، شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان "فلاورجان" از جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به کلاهبرداری های صورت گرفته توسط این مجرم خبر داد و گفت: با کارهای اطلاعاتی ویژه این متهم دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

این مقام انتظامی با هشدار به شهروندان درخصوص کلاهبرداری افراد شیاد از آنان عنوان داشت: به شهروندان توصیه می کنیم قبل از مراجعه به دفاتر حقوقی از اصالت و قانونی بودن فعالیت آنها مطمئن شده و همچنین با افراد آشنا به مسایل حقوقی مشورت بگیرند و در صورت مشکوک شدن به هرگونه موردی موضوع را از طریق شماره تلفن 110 با ماموران پلیس درمیان بگذارند.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه