ارسال به دیگران پرینت

توهم پدر داماد احمدی‌نژاد| احمدی نژاد: او می‌آید و ۴۰میلیون رای دارد

توهم پدر داماد احمدی‌نژاد جنجالی شده است. به گفته وی، احمدی نژاد می‌آید و ۴۰میلیون رای دارد. احمد خورشیدی از کاندیداتوری احمدی نژاد خبرداد.

احمد خورشیدی پدر داماد محمود احمدی‌نژاد می‌گوید: احمدی‌نژاد برای انتخابات ۱۴۰۰ برنامه قطعی دارد و اگر بیاید حدود ۳۷ تا ۴۰ میلیون رای خواهد آورد و در برنامه خود، طرح عبور از سنگلاخ را در دستور کار قرار داده است.

 پدر داماد محمود احمدی‌نژاد می‌گوید:

* فقط آقای احمدی نژاد می تواند کشور را اداره کند.

* حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی عفو خوردند اما فکر نمی‌کنم در کنار احمدی‌نژاد باشند. آقای احمدی نژاد کلا ارتباطش با آقای رئیسی ارتباط خوبی است و این را من به شما بگویم، آقای مشایی با آقای رئیسی رفاقت دارند و ارتباطشان خیلی بیش از ارتباط عادی است.

* همچنین درباره جدایی داوری هم ادعا می‌کند که او با توجه به پرونده‌هایی که دارد دست به تخریب احمدی‌نژاد می‌زند.

* نظر خود رهبری با توجه به سیره آقا نسبت به آقای احمدی‌نژاد نباید بد باشد. مخصوصا اینکه رهبری بحث مشارکت حداکثری را خیلی بیشتر از گذشته تاکید کرده و اجرائیات آقای احمدی‌نژاد را خیلی قبول دارد و از ایشان تعریف و تمجید کرده، فکر نمی‌کنم کسی بهتر از آقای احمدی نژاد برای کمک به رهبری باشد.

* خورشیدی همچنین با طرح ادعاهایی درباره‌ی لاریجانی‌ می‌گوید «اگر می‌خواهیم مشکلات کشور بهبود پیدا کند علی لاریجانی را باید محاکمه کرد!».

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • حمید کلباسی ارسالی در

    حالا که هر کی هر کی شد ؛ ریاضی دان ما کی شد .

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه