ارسال به دیگران پرینت

اسپانیایی‌ها "آژانس شیشه‌ای" را دیدند| "آژانس شیشه‌ای" برای اسپانیایی‌ها روی آنتن رفت

اسپانیایی‌ها "آژانس شیشه‌ای" را دیدند. پخش "آژانس شیشه‌ای" برای اسپانیایی‌ها در برنامه سینمای ایران انجام شد. "آژانس شیشه‌ای" برای اسپانیایی‌ها روی آنتن رفت.

اسپانیایی‌ها "آژانس شیشه‌ای" را دیدند. پخش "آژانس شیشه‌ای" برای اسپانیایی‌ها در برنامه سینمای ایران انجام شد. "آژانس شیشه‌ای" برای اسپانیایی‌ها روی آنتن رفت.

این قسمت از برنامه «سینمای ایران» به نمایش و بررسی فیلم «آژانس شیشه‌ای» به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی کیا می‌پردازد.

«آژانس شیشه‌ای» فیلمی درام و اجتماعی است و بازیگرانی چون پرویز پرستویی، حبیب رضایی، رضا کیانیان، اصغر نقی زاده، بیتا بادران، محمد حاتمی، قاسم زارع، صادق صفایی، نسرین نکیسا، عزت الله مهرآوران، فرشید زارعی فرد، صادق توکلی، فرهاد شریفی، هنگامه فرازمند، بهناز توکلی، ساحره متین، مجید مشیری، مهرداد فلاحتگر و بهروز شعیبی به هنرمندی پرداخته‌اند.

برنامه «سینمای ایرانی» (Cine Iraní) به تهیه‌کنندگی فهمیه اسماعیل پور شنبه ۲۱ فروردین ماه ساعت ۱۸:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می‌رود و تکرار آن در ساعت ۱۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ روز یکشنبه پخش خواهد شد.

برنامه «سینمای ایران» که در هر هفته با انتخاب و نمایش یک فیلم ایرانی برای مخاطبان اسپانیایی زبان، به بررسی و گفتگو با عوامل آن می‌پردازد، در این قسمت فیلم «آژانس شیشه‌ای» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا را به مخاطبان اسپانیایی زبان علاقه‌مند به کسب اطلاعات درباره سینمای ایران معرفی می‌کند.

در این برنامه ابتدا بخش‌های کوتاهی از فیلم «آژانس شیشه‌ای» پخش و سپس به مرور کارنامه هنری ابراهیم حاتمی کیا در عرصه فیلمسازی پرداخته می‌شود. در ادامه اسوالدو کانالز مجری «سینمای ایران» با سعید نجاتی فیلمساز و منتقد سینما درباره ویژگی‌های این فیلم و ساختار آن به گفتگو می‌پردازد. در پایان برنامه، مخاطبان اسپانیایی زبان به تماشای کامل این فیلم ایرانی خواهند نشست.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه