ارسال به دیگران پرینت

کدام بازیگر سرشناس سینما به تیم ملی دعوت شد؟| بازیگر سرشناس سینما تنیس باز بوده است

کدام بازیگر سرشناس سینما به تیم ملی دعوت شد؟ بازیگر سرشناس سینما تنیس باز بوده است. بازیگر مطرح سینما به تیم ملی دعوت شد! او کسی نیست جز امیر جدیدی که قبل از اینکه بازیگر شود تنیس باز بوده است.

کدام بازیگر سرشناس سینما به تیم ملی دعوت شد؟ بازیگر سرشناس سینما تنیس باز بوده است. بازیگر مطرح سینما به تیم ملی دعوت شد! او کسی نیست جز امیر جدیدی که قبل از اینکه بازیگر شود تنیس باز بوده است.

اکبر طاهری سرمربی تیم ملی تنیس برای انتخاب تیم ایران جهت حضور در مسابقات دیویس کاپ، ۵۱ بازیکن را به مسابقات انتخابی دعوت کرد و این افراد از ۲۱ فروردین به رقابت می پردازند.

از نکات قابل توجه در لیست اعلام شده ، حضور نام امیر جدیدی بازیگر سینما در میان نفرات دعوت شده به انتخابی تیم ملی است.

سرمربی تیم ملی تنیس می‌گوید، امیر جدیدی قبل از اینکه بازیگر شود تنیس باز بوده است و حضورش حال و هوای بهتری به رقابت‌ها می‌دهد.

اکبر طاهری در باره ی علت دعوت جدیدی به انتخابی تیم ملی تنیس ایران گفت: او قبل از اینکه بازیگر شود تنیس بازی می کرد و در مسابقات مختلف هم حضور داشت. از طرفی در مسابقات هم حضور داشته باشد حال و هوای بهتری به رقابت‌ها می دهد.

طاهری در پاسخ به این پرسش که سطح تنیس این بازیگر در حدی هست که انتخابی تیم ملی شرکت کند و با او صحبتی داشته است، تصریح کرد: جدیدی در مسابقات مختلف شرکت کرده است و من هم با او صحبت کردم اما آسیب دیدگی در دستش دارد که باید با پزشکش مشورت کند.

او در پاسخ به این پرسش که امکان دارد مسابقه انتخابی تیم ملی به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا در تهران لغو شود، تاکید کرد: قرار است که برگزار شود و فعلا خبری مبنی بر لغو مسابقات اعلام نشده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه