خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

حمله کیهان به گلشیفته فراهانی و پرستوصالحی

برخی سلبریتی‌های بی‌سواد و دوتابعیتی به بهانه امضای سند جامع راهبردی همکاری‌های ایران و چین، نگران منافع و امنیت ملی ‌شدند.

آفتاب نیوز| اما مضحک بودن نگرانی سلبریتی‌ها از سند یاد شده تنها به دوتابعیتی بودن برخی از آنها برنمی‌گردد. نکته بامزه‌تر و البته مضحک‌تر این است که این حضرات پرحاشیه، بدون اینکه یک خط یا یک بند از سند راهبردی را خوانده باشند در حال‌ گریبان چاک کردن و هیاهو هستند و دقیقاً چیزی را می‌گویند که رسانه‌های معاند و وهابی و بهایی و صهیونیستی نشخوار و حقنه می‌کنند.

یکی از این سلبریتی‌ها «ر.ک» است که بازیگر فیلم‌های مدیر تولید شرکت فیلمسازی‌ اشرف پهلوی شناخته می‌شود. فرد دیگر گلشیفته فراهانی است که با تظاهرات جنسی، هیچ نسبتی با ایرانی بودن و فرهنگ ایرانی ندارد. فرد دیگر زنی موسوم به «پ.ص» است که به‌دلیل منزوی شدن در عرصه بازیگری، از هر موضوعی برای مطرح کردن خود استفاده می‌کند ولو به قیمت تمسخرش توسط مردم!

جالب است که هیچ از سلبریتی‌های هدف نظر، به‌دلیل تحریم‌ها و جنایت‌های آمریکا و اسرائیل علیه ملت ایران نگران نشده‌اند و تنها در برابر سند و رویدادی به تکاپو افتاده‌اند که دقیقاً خلاف منافع آمریکا و غرب است.

 

 
 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    اینها که وضعشان معلومه و انتظاری نیست . اما کیهان چرا اینقدر خاطرخواه چین شده البته برادران چین و روس ؟؟؟؟؟ شاید می خواهد این دو کشور را مسلمان کند !!!!

  • شهرام ارسالی در

    مملکت مون آینده فرزندان مون افتاده دست یه ......... همچون حسین شریعتمداری پلشت

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه