ارسال به دیگران پرینت

رییس کمیته انتظامی اجتماعی ستاد ملی کرونا اعلام کرد

تردد شبانه تغییر می‌یابد / ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت

رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا طی ابلاغیه‌ای ضمن اعلام کاهش زمان محدودیت تردد شبانه همچنین تاکید کرد: هرگونه دورهمی و تجمع در روز طبیعت ( ۱۳ بدر) در بوستان‌ها و فضای سبز ممنوع است.

حسین ذوالفقاری معاون وزیر کشور در نامه ای خطاب به استانداران و روسای ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد: « بندهای ۴ و ۵ مصوبات شصت و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مورخ ۷ فروردین ماه ۱۴۰۰ به شرح ذیل جهت دستور اقدام لازم ابلاغ می‌گردد: 

-ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت

_دورهمی و تجمع در بوستان‌ها و فضای سبز در روز طبیعت ممنوع است. شهرداری‌ها، نیروی انتظامی و صدا و سیما همانند سال گذشته برنامه ریزی و اقدام نمایند.

- کاهش زمان محدودیت تردد شبانه

_ به دلیل تغییر ساعت و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ( منع) تردد شبانه از ساعت ۹ به ۱۰ شب تغییر می‌یابد. ( از ۱۰ شب تا ۳ صبح).»

در خاتمه امده است: با عنایت به اهمیت موضوع لطفا دستور فرمایید مراتب از طریق ستاد استانی به کلیه مراجع ذیربط در آن استان ابلاغ و نظارت بر اجرای مصوبه مذکور توسط روسای دانشگاه‌های مربوطه صورت پذیرد.

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  باز راهی برای حالی کردن جیب راننده ها چه راهی بهتر از جریمه بابا ماشین ها کرنا نمیگیرن این مردم کرنا می گیرند

 • علی ارسالی در

  تنها کاری که از دستتان بر می اید خالی کردن جیب مردم به بهانه های مختلف است خدا نسل خائنین را به حق شهدا و امام شهدا نابود کند

 • ناشناس ارسالی در

  ما که میریم ،

 • ناشناس ارسالی در

  دیروز که کارناوال شادی برقرار کرده بودید ، بیماری نبود ؟

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه