ارسال به دیگران پرینت

آغاز محدودیت‌های جدید کرونایی در پایتخت از امشب

محدودیت‌های جدید کرونایی در پایتخت از امشب آغاز خواهد شد و ساعت تردد شبانه نیز از ساعت ۲۱ به ساعت ۲۲ تغییر خواهد کرد.

سردار تیمور حسینی با اشاره به تغییر ساعت شروع منع تردد اظهار کرد: این محدودیت شامل همه شهر‌های آبی، زرد، نارنجی و قرمز در سطح کشور می‌شود و شروع محدودیت‌های از ساعت ۱۰ شب و خاتمه آن ساعت ۳ بامداد خواهد بود.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: پس از ابلاغ رسمی به پلیس در مبادی ورودی و خروجی اطراف تهران محدودیت تردد کرونایی اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط ویژه‌ای که تهران و کرج دارند این دو شهر مثل قبل یکپارچه در نظر گرفته شده‌اند؛ اداممه داد: بنابراین تردد بین تهران و کرج مانعی ندارد و از آنجایی که تهران همیشه بیشترین سفر را به نقاط مختلف به ویژه نقاط شمالی و استان‌های شمالی دارد.

سردار تیمور حسینی ادامه داد: از این رو پیش‌بینی می‌شود طی روز‌های آتی شاهد کاهش تردد‌ها باشیم.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های ابلاغ شده منتظر هستیم مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به صورت مکتوب و رسمی به پلیس ابلاغ شود تا ما پس از وصول مصوبه برای اجرای محدودیت‌ها اقدام کنیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد شهر‌های قرمز بر اساس مصوبه ابلاغی ۲۸ و تعداد شهر‌های نارنجی ۵۱ شهر است و بنا بر مصوبه ستاد ملی کرونا سفر به شهر‌های قرمز و نارنجی و سفر از این شهر‌ها ممنوع است؛ البته شهر‌هایی که به تازگی تغییر رنگ داده و وارد فهرست شهر‌های قرمز و نارنجی شده‌اند و افراد غیر بومی که به آن شهر‌ها سفر کرده‌اند و اکنون در آن شهر‌ها حضور دارند، ۷۲ ساعت فرصت دارند به شهر‌های خود برگردند.

جانشین رییس پلیس راهور ناجا ادامه داد: به طور دقیق محدودیت‌های ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی و سفر از آن‌ها اعمال خواهد شد و سرپیچی از آن‌ها ها هم مشمول جریمه می‌شود.

سردار حسینی تاکید کرد: افراد متخلف در شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و شهر‌های نارنجی هم ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

منبع: میزان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه