خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

چرا رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد؟ | اتهامات رئیس شورای شهر قزوین مربوط به شورای شهر نمی شود

چرا رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد؟ اتهامات رئیس شورای شهر قزوین مربوط به شورای شهر نمی شود. رئیس شورای شهر قزوین روز گذشته بازداشت شده و همچنان در بازداشت به سر می‌برد.

چرا رئیس شورای شهر قزوین بازداشت شد؟  اتهامات رئیس شورای شهر قزوین مربوط به شورای شهر نمی شود. رئیس شورای شهر قزوین روز گذشته بازداشت شده و همچنان در بازداشت به سر می‌برد.

پیگیری ها حاکی از آن است که رئیس شورای شهر قزوین به دلیل برخی اتهامات بازدداشت شده و هنوز هم در بازداشتگاه به سر می‌برد.

گرچه هنوز مقامات قضایی استان اظهار نظر رسمی پیرامون بازداشت رئیس شورای شهر قزوین نداشتند، اما خبر بازداشت وی در فضای مجازی و میان کاربران استان دست به دست می‌شود.

سیده منیره قوامی سخنگوی شورای شهر قزوین نیز از بازداشت حکمت الله داوودی اظهار بی اطلاعی کرد و افزود: به محض کسب خبر در تلاش بودم که با رئیس شورا صحبت کنم، اما تلفن او و اعضای خانواده از دسترس خارج شده و امکان صحبت تلفنی با ایشان را نداشتم و اطلاع دیگری در این خصوص ندارم.

همچنین فرج الله فصیحی رامندی عضو شورای شهر قزوین نیز در این خصوص اظهار کرد: ما نیز از طریق فضای مجازی خبر بازداشت رئیس شورای شهر را دریافت کردیم و آن گونه که از پیش زمینه‌های این ماجرا نیز اطلاع دارم، بازداشت وی به موضوعات داخل شورا و ایفای وظایف نمایندگی شورا بر نمی‌گردد و به فعالیت او در خارج از شورای شهر مربوط می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه