ارسال به دیگران پرینت

همرفیق شهاب حسینی بیشتر از "آن شب" بازدید دارد| شهاب حسینی هم نتوانست مخاطب را در سینمای کرونا زده به سینما بکشاند

همرفیق شهاب حسینی بیشتر از "آن شب" بازدید دارد. شهاب حسینی هم نتوانست مخاطب را در سینمای کرونا زده به سینما بکشاند. فیلم جدید شهاب حسینی به نام "آن شب " فروش خوبی در سینما نداشته است.

همرفیق شهاب حسینی بیشتر از "آن شب" بازدید دارد. شهاب حسینی هم نتوانست مخاطب را در سینمای کرونا زده به سینما بکشاند. فیلم جدید شهاب حسینی به نام "آن شب " فروش خوبی در سینما نداشته است.

فیلم سینمایی «آن شب» به کارگردانی کوروش آهاری و با بازی شهاب حسینی در اکران افتتاحیه خود طی چهار روز نخست تنها موفق به فروشی معادل ۳۰ میلیون تومان شده است.

این فیلم در شرایطی اکران می شود که حواشی پیرامون شهاب حسینی از همیشه بیشتر است، وی از سویی اجرای برنامه موفق «همرفیق» را در برنامه دارد و از سویی در چالش حواشی پیرامون تزریق واکسن کرونا و خداحافظی از فضای مجازی به سر می برد.

«آن شب» دربارهٔ یک زوج ایرانی در آمریکاست که در یک هتل محبوس شده‌اند در حالی که نیروهای بیگانه ای آن‌ها را وادار می‌کنند که با رازهایی که از هم پنهان کرده‌اند روبه رو شوند.

فیلم سینمایی «آن شب» به کارگردانی کوروش آهاری و با بازی شهاب حسینی در اکران افتتاحیه خود طی چهار روز نخست تنها موفق به فروشی معادل ۳۰ میلیون تومان شده است، رقمی که نشان می‌دهد در سینمای کرونازده حضور شهاب حسینی و ژانر وحشت هم مخاطب را به سینما نمی‌کشاند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه