ارسال به دیگران پرینت

واکنش خطیب زاده به اتهام انفجار کشتی اسرائیلی| رد اتهام انفجار کشتی اسرائیلی

واکنش خطیب زاده به اتهام انفجار کشتی اسرائیلی به موقع بود. رد اتهام انفجار کشتی اسرائیلی از سوی خطیب زاده صورت گرفت. خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری امروز رژیم صهیونیستی را مبنای تمام ناامنی ها و بی ثباتی ها دانست و گفت: این فرافکنی ها کاملا خط روشنی دارد.

واکنش خطیب زاده به اتهام انفجار کشتی اسرائیلی به موقع بود. رد اتهام انفجار کشتی اسرائیلی از سوی خطیب زاده صورت گرفت. خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری امروز رژیم صهیونیستی را مبنای تمام ناامنی ها و بی ثباتی ها دانست و گفت: این فرافکنی ها کاملا خط روشنی دارد.

یک کشتی باری متعلق به رژیم صهیونیستی بامداد روز جمعه درحال عبور از دریای عمان، دچار انفجار شد، اما دلیل وقوع آن هنوز مشخص نشده است. با این حال بنی گانتس وزیر جنگ رژیم اسرائیل مدعی شد که «ارزیابی‌های اولیه او»، نشان دهنده دست داشتن ایران در این حادثه است.

نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هم مدعی شد که این حمله کار ایران بوده است.

حتی رسانه‌های اسرائیلی حمله امروز به حومه دمش را هم در پاسخ به انفجار کشتی ارزیابی کرده اند.

سخنگوی وزارت خارجه ادعای اسرائیل درباره نقش ایران در انفجار یک کشتی باری را رد کرد.

سعید خطیب زاده در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سؤالی درباره ادعای رژیم صهیونیستی که ایران را پشت ماجرای انفجار یک کشتی باری این رژیم خوانده،گفت: «رژیم اشغالگر مبنای تمامی ناامنی‌ها و بی ثباتی‌هاست و این فرافکنی‌ها کاملا خط روشنی را دارد. خلیج فارس و دریای عمان حوزه امنیتی بلافصل ماست و اجازه نخواهیم داد با این اظهارات هراس افکنی کنند. نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به یک بیماری ذهنی مبتلاست. این رژیم می‌داند در حوزه امنیتی ما پاسخ ما دقیق و محکم بوده است.

سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه آیا ایران این اتهام را رد می‌کند؟ اظهار داشت: "این اتهام زنی توسط رژیم اشغالگر قدس صورت می‌گیرد و نه تنها قویا رد می‌کنیم بلکه تمامی اقداماتی که چند ماه اخیر این رژیم در حوزه امنیتی ایران است رصد می‌کنیم و پاسخ خود را در جای خودش اگر رخ دهد خواهیم داد."

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • محمد انور ارسالی در

    ایران هیچ وقت اگرکاری کندردنمیکند پس حتمامسئله وموضوع ازجایی دیگرآب میخورد!!؟؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه