ارسال به دیگران پرینت

حاشیه های شادی گل نامتعارف منشا | منشا: به طور اتفاقی چنین حرکتی انجام دادم

حاشیه های شادی گل نامتعارف منشا در فضای مجازی جالب بوده است. منشا گفته به طور اتفاقی چنین حرکتی انجام دادم. منشا مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان است که شادی گل نامتعارفی انجام داده بود.

حاشیه های شادی گل نامتعارف منشا در فضای مجازی جالب بوده است. منشا گفته به طور اتفاقی چنین حرکتی انجام دادم. منشا مهاجم تیم فوتبال گل گهر سیرجان است که شادی گل نامتعارفی انجام داده بود.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی است که شادی گل نامتعارفی انجام نداده و به طور اتفافی چنین حرکتی را انجام داده است.

گادوین منشا در مورد شادی گل غیرمتعارفش در جریان برتری دو بر یک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل نساجی مازندران در هفته پانزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: من به هیچ عنوان کار غیراخلاقی انجام ندادم. وقتی گل زدم همه بازیکنان به سمت من آمدند و در آن شلوغی شادی بعد از گل، ضربه‌ای به پایم برخورد کرد و آن اتفاق رخ داد.

مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان خاطر نشان کرد: باز هم می‌گویم، در شادی بعد از گل ضربه‌ای به من برخورد کرد و حرکتی که از من دیدید کاملا ناخودآگاه بود. این اتفاق در حالی شکل گرفت که عمدی در آن نداشتم و متاسفم که این همه در مورد اتفاقی که در آن دخیل نبودم علیه من موضع گرفته شد.

وی که از اعلام حکم محرومیتش بسیار ناراحت شده بود، تصریح کرد: همانطور که گفتم این حرکت اتفاقی رخ داد و هیچ قصد و غرضی نداشتم. واقعا متاسفم؛ نمی‌دانم چرا این موضوع اینقدر بزرگ شد و من را محروم کردند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    امیرخان که مدعی برخورد سخت باچنین بازیکنانی بود چی شده حالا به خاطر نتیجه گرایی فراموشکار شده و ادب و اخلاق براش بی معنی شده/ ترس از باخت به ستاره سرخ متوهم وترسوش کرده /گروهبان قبول کن دوران بزن در رویی تمام شده

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه