ارسال به دیگران پرینت

حمله استقلالی ها به باشگاه پرسپولیس | حمله استقلالی ها به درب باشگاه پرسپولیس

حمله استقلالی ها به باشگاه پرسپولیس روز گذشته صورت گرفت. در حمله استقلالی ها به درب باشگاه پرسپولیس با رنگ آبی حضور خود را نشان داده اند. این قبیل رفتارهای تیم رقیب و حمله استقلالی ها پیش از این نیز اتفاق افتاده بود.

حمله استقلالی ها به باشگاه پرسپولیس روز گذشته صورت گرفت. در حمله استقلالی ها به درب باشگاه پرسپولیس با رنگ آبی حضور خود را نشان داده اند. این قبیل رفتارهای تیم رقیب و حمله استقلالی ها پیش از این نیز اتفاق افتاده بود.

ساختمان باشگاه پرسپولیس شب گذشته مورد هجوم افراد ناشناس قرار گرفت.

صبح امروز بود که کارمندان باشگاه پرسپولیس موقع ورود به ساختمان باشگاه با صحنه عجیبی روبرو شدند. درب ساختمان باشگاه مورد حمله قرار گرفته و رنگ آبی روی آن پاشیده شده بود.

به نظر می‌رسد این اقدام از سوی برخی از هواداران استقلال صورت گرفته است و پیش از این هم شاهد اقداماتی از این دست مقابل ساختمان دو باشگاه بودیم.

این موضوع بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته و با وجود اینکه مقابل درب ساختمان پرسپولیس بنرهایی در تسلیت به درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان نصب شده بود این اقدام افراد ناشناس با واکنش منفی شدیدتری روبرو شد و عنوان شد که حرمت این دو پیشکسوت تازه از دنیا رفته حفظ نشده است.

همچنین تصویری که گفته شده مربوط به فردی ناشناس است که یک وعده غذا به ساختمان باشگاه استقلال آویزان کرده بود در فضای مجازی منتشر شده.

حمله افراد ناشناس به باشگاه پرسپولیس

حمله افراد ناشناس به باشگاه پرسپولیس

 

حمله افراد ناشناس به باشگاه پرسپولیس

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه