ارسال به دیگران پرینت

حاشیه های ادامه دار پزشک میناوند و انصاریان

حاشیه های ادامه دار پزشک میناوند و انصاریان همچنان ادامه دارد. پزشک میناوند و انصاریان در بورس دیده شدن است البته شاید خودش هم مقصر نباشد اما اتفاقات اینگونه برایش رقم خورده است. دکتر هاشمیان پزشک میناوند و انصاریان جواب انتقادهای تند میثاقی را داد و دوباره در صدر اخبار ظاهر شد.

حاشیه های ادامه دار پزشک میناوند و انصاریان همچنان ادامه دارد. پزشک میناوند و انصاریان در بورس دیده شدن است البته شاید خودش هم مقصر نباشد اما اتفاقات اینگونه برایش رقم خورده است. دکتر هاشمیان پزشک میناوند و انصاریان جواب انتقادهای تند میثاقی را داد و دوباره در صدر اخبار ظاهر شد.

دکتر هاشمیان، پزشک معالج مرحوم علی انصاریان و مهرداد میناوند به انتقاد تندِ میثاقی، مجری ورزشی واکنش نشان داد.

محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر در برنامه شب گذشته انتقاداتی علیه پزشک معالج علی انصاریان مطرح کرد و گفت: صحبت‌های زیادی پیرامون اتفاقات و حواشی درگذشت انصاریان مطرح شده اما من می‌خواهم به نکته عجیبی اشاره کنم که برای من خیلی ‌مبهم است. وی اضافه کرد: یک‌ سال است که کادر درمان کشور صمیمانه تلاش می‌کنند و از جان مایه می‌گذارند تا مشکل بیماران مبتلا به کرونا رفع شود اما یکی دو نفر (کادر درمان) رفتارشان عجیب است. میزان اشتیاق برای خودنمایی و جذب فالوئر در این افراد به وی‍ژه زمانی که مسئله خاصی پیش می‌آید واقعا عجیب و مشمئزکننده است. در گوشه‌ای از شهر در بیمارستانی، اتفاقی رخ داده است و شما از جلوی درب بیمارستان مصاحبه می‌کنی، بعد از آن دوان ‌دوان در گوشه دیگری از شهر خود را به بیمارستان دیگری می‌رسانی که عزیز دیگری در آنجا بستری است و آنجا هم مصاحبه می‌کنی.

دکتر هاشمیان در بخشی از پاسخ خود به میثاقی نوشت:

کسانی که واقعا دلشون به درد می‌اومد و اشک می‌ریختند و رفیق بودند، همگی را دیدم، شما جزوشان نبودید!

 

پزشک میناوند و انصاریان، همچنان جنجال می‌سازد

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه