خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

۵۷ دفتر غیر مجاز گردشگری برای پلمب به پلیس اماکن معرفی شده است

مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: تعداد ۵۷ دفتر غیر مجاز گردشگری از ابتدای سال ۹۸ جهت پلمب به پلیس اماکن معرفی شده است.

پرهام جانفشان مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران با بیان اینکه شناسایی و برخورد با دفاتر غیرمجاز در حوزه گردشگری در مقایسه با مدت مشابه در سال 97 رشد 50 درصدی داشته است، گفت: سالم‌سازی فضای صنعت گردشگری در سطح استان تهران یکی از اهداف کوتاه مدتی بود که با کمک بخش خصوصی در حال تحقق و اجرایی شدن است.

جانفشان با اظهار اینکه تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع در تأسیس کسب‌وکارهای گردشگری در استان تهران سبب شده است از ابتدای سال 98 افراد واجد شرایط به گونه‌ای راحت‌تر نسبت به گذشته  مجوز تأسیسات گردشگری را دریافت کنند خاطرنشان کرد: عدم تعهد به پاسخگویی به گردشگران مهمترین دلیلی است که غیرحرفه‌های صنعت گردشگری به دنبال آن هستند تا به صورت غیرقانونی در این حوزه  فعالیت کنند.

او افزود: بی‌شک بازرسی و نظارت‌های معاونت گردشگری استان تهران به گونه‌ای در حال پیشرفت است که شرایط برای فعالیت غیرمجازها سخت‌تر از گذشته خواهد شد و انتظار ما از شهروندان این است قبل از حصول اطمینان از مجوز دفاتر خدمات مسافرتی و تاریخ اعتبار آن  از خرید بسته سفر خودداری کنند.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه