ارسال به دیگران پرینت

خودروهای با پلاک غیر بومی10میلیون ریال جریمه خواهند شد.

رییس پلیس راهور خوزستان گفت: خودروهای با پلاک غیر بومی که وارد شهرهای قرمز خوزستان شوند، ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهند شد. سرهنگ منصور جمشیدی افزود: محدودیت های خودرویی به شدت توسط دوربین ها و همکاران ما(به وسیله دست افزارهای هوشمند) در سطح استان اعمال می شود لذا انتظار داریم که مردم این موضوع را جدی بگیرند.

رییس پلیس راهور خوزستان گفت: خودروهای با پلاک غیر بومی که وارد شهرهای قرمز خوزستان شوند، ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهند شد.

سرهنگ منصور جمشیدی افزود: محدودیت های خودرویی به شدت توسط دوربین ها و همکاران ما(به وسیله دست افزارهای هوشمند) در سطح استان اعمال می شود لذا انتظار داریم که مردم این موضوع را جدی بگیرند.

وی ادامه داد: میزان جریمه تردد خودروها در زمان منع تررد یعنی از ساعت ۹ شب تا چهار بامداد ۲ میلیون ریال است که توسط دوربین های سطح شهر و همکاران ما اعمال قانون می شود.

رییس پلیس راهور خوزستان گفت: روزانه بالغ بر سه هزار خودرو توسط دوربین ها و دست افزارهای هوشمند پلیس در استان جریمه می شوند که امیدواریم این آمار در آینده روند کاهشی داشته باشد.

وی عنوان کرد: با توجه به قانون منع تردد انتظار داریم مردم در ساعات مطرح شده، در خانه‌های خود بمانند و از تردد درون و بیرون از شهر خودداری کنند.

جمشیدی گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی بدون هیچ گونه محدودیتی در نوک پیکان برخورد با بیماران کرونایی هستند و این موضوع باعث شد که خیلی از ماموران درگیر این بیماری شوند.

در حال حاضر ۱۱ شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشته همچنین هشت شهرستان نارنجی هستند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه