ارسال به دیگران پرینت

استاندار جدید خوزستان 50مشاور را برکنار کرد

قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار خوزستان روز چهارشنبه در حکمی پایان کار مشاوران و دستیاران استاندار سابق این‌ استان را که بالغ بر ۵۰ نفر می‌شوند ابلاغ کرد.

 استانداری خوزستان در ابلاغ روز چهارشنبه استاندار خوزستان با تقدیر و تشکر از مشاوران و دستیاران استاندار سابق آمده است: " از آنجا که در زمان مسوولیت جناب آقای دکتر شریعتی استاندار سابق به عنوان دستیار و مشاور با این استانداری همکاری داشته‌اید، از زحمات شما عزیزان تقدیر و تشکر می‌نمایم و از ایزد منان برایتان آرزوی سلامتی و سرافرازی دارم."

در ادامه آمده است: به موجب این ابلاغ از تاریخ چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹ ، پایان مسوولیت تمامی مشاوران و دستیاران در این سمت را اعلام و در صورت ضرورت، استان از تجارب آنان بهره‌مند خواهد شد.

 استاندار سابق خوزستان بیش از ۵۰ حکم‌ در قالب مشاور و دستیار ویژه استاندار در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و ... صادر کرده بود.

هیات دولت، قاسم سلیمانی دشتکی که پیش از این استاندار ایلام بود را به عنوان استاندار جدید خوزستان منصوب کرد.

غلامرضا شریعتی از اوایل سال ۹۵ پس از عبدالحسن مقتدایی عهده دار سمت استانداری خوزستان شد و برای مدت چهار سال و هشت ماه در این سمت مشغول به کار بود.

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    جناب استاندار دقیق زد تو هدف همین جماعت باعث عقب ماندگی و مشکلات خوزستان هستند البته این مشکلات در شهرستانها هم زیاد است از این جماعت آنها هم باید کنار زده شود

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه