ارسال به دیگران پرینت

واژگونی خودرو حامل مهاجران خارجی در کاشان ۳ کشته و ۹ مصدوم داشت

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سمند حامل مهاجران غیرقانونی خارجی در این شهرستان سه کشته و ۹ مصدوم بر جای گذاشت.

حسین ریاحی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این حادثه ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه صبح امروز در آزادراه امیرکبیر بین عوارضی‌ قصمر و باغ فین رخ داد و خودرو حامل ۱۴ نفر مهاجر غیرقانونی واژگون شد.

وی ادامه داد: با اعزام پنج دستگاه آمبولانس‌ مرکز اورژانس و یک آمبولانس جمعیت هلال احمر، هفت نفر از مصدومان که وضعیت نامساعدی داشتند پس از اقدام‌های درمانی اولیه به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: ۲ نفر از مصدومان نیز به صورت سرپایی در محل حادثه مداوا شدند.

استان اصفهان از ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه برخوردار است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و واقع شدن در مرکز کشور، به عنوان چهار راه ترانزیت بار و مسافر کشور، رتبه نخست حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را دارد.

مناطق کویری شرق و شمال استان اصفهان به دلیل موقعیت جغرافیایی در مرکز کشور و وجود راه‌های کویری یکی از نقاط حمل و نقل مواد مخدر، کالاهای قاچاق و حتی جابجایی مهاجران خارجی غیر مجاز  به خصوص اتباع کشور همسایه شرقی است.

پیش از این در موارد زیادی خودروهای سواری حامل اتباع خارجی در مسیرهای بیابانی شرق و شمال اصفهان به دلیل ظرفیت بیش از حد، سرعت زیاد و یا هنگام گریز از دست ماموران انتظامی دچار حادثه شده و سرنشینان این خودروها کشته و مصدوم شده‌اند.

 

منبع: ایرنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه