ارسال به دیگران پرینت

نایب‌رئیس مجلس:

با اعمال محدودیت‌ها می‌توانیم کمر رشد کرونا را بشکنیم.

قاضی زاده هاشمی عصر امروز اظهار امیدواری کرد: با اعمال محدودیت ها طی دو هفته آینده می توانیم شاهد کاهش رشد سریع بیماری باشیم. قاضی زاده هاشمی گفت: چنانچه اقدامات انجام شده در سطح دنیا به نتیجه برسد و با واکسینه کردن 20 تا 30 درصد جامعه جهانی، زنجیره شیوع کرونا شکسته می شود.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با اعمال محدودیت‌ها می‌توانیم کمر رشد کرونا را بشکنیم.

 قاضی زاده هاشمی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونای استان اظهار امیدواری کرد: با اعمال محدودیت ها طی دو هفته آینده می توانیم شاهد کاهش رشد سریع بیماری باشیم.

وی ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های حوزه بهداشت و درمان، تصریح نمود: آمارهای افزایشی تعداد مبتلایان به بیماری به نسبت جمعیت استان قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: مهمترین عامل این گستردگی شیوع و افزایش آمار مبتلایان، مربوط به دورهمی ها و رفت و آمدهای خانوادگی ناشی از جامعه سنتی این منطقه است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی متذکر شد: با توجه به روند رشد بیماری و جهش کرونا ویروس، احتمال می رود تا 7-8 ماه آینده همچنان با این شرایط روبه‌رو باشیم.

قاضی زاده هاشمی گفت: چنانچه اقدامات انجام شده در سطح دنیا به نتیجه برسد و با واکسینه کردن 20 تا 30 درصد جامعه جهانی، زنجیره شیوع کرونا شکسته می شود.

وی ادامه داد: با لحاظ این موضوع و تا زمان به نتیجه رسیدن کارها، بهترین راهکار، پیشگیری از شیوع بیماری است.

وی اظهار داشت: با عزمی عمومی می توانیم از گسترش بیماری جلوگیری کنیم و این 7- 8 ماه سخت پیش رو به خوبی پشت سر بگذاریم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با مطلوب خواندن 2 طرح عملیاتی که از هفته آینده اعمال می شود، اظهار داشت: اقتدار در اجرا، نتایج بهتری به همراه خواهد داشت.

قاضی زاده هاشمی گفت: کرونا بر تمام حوزه ها تأثیر نامطلوبی گذاشته لذا کنترل این بیماری، وظیفه ای همگانی است.

وی تأکید کرد: مجلس شورای اسلامی نیز، مساعدت های لازم را در این زمینه خواهد داشت.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه