ارسال به دیگران پرینت

رابطه جنسی | فیلم رابطه جنسی دختر رشتی | رابطه نامشروع

فیلم رابطه جنسی دختر رشتی رسوایی به بار آورد | فیلم رابطه جنسی این دختر با دوست پسرش پخش شد

فیلم رابطه جنسی دختر رشتی رسوایی به بار آورد و پسر پلید با تهدید به انتشار آن قصد زجر دادن این دختر را داشت.

فیلم رابطه جنسی دختر رشتی رسوایی به بار آورد و پسر پلید با تهدید به انتشار آن قصد زجر دادن این دختر را داشت.

سرهنگ امیر حسین نقی مهر،  رئیس پلیس  فتا  استان گیلان  در تشریح پخش شدن فیلم رابطه جنسی دختر رشتی اعلام کرد: در پی شکایت دختر جوان مبنی براینکه فردی با ترفند دوستی در اینستاگرام او را مورد  آزار و اذیت  جنسی قرار داده و با تهیه فیلم، اقدام به تهدید به انتشار و  مرگ  با سلاح مبادرت به اخاذی به مبلغ حدود یکصد میلیون ریال به صورت نقدی نموده است پرونده به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

او افزود: با توجه به حساسیت موضوع، پس از انجام اقدامات فنی توسط کارشناسان خبره پلیس  فتا  و با بررسی ادله ارائه شده توسط شاکی متهم 37 ساله در رشت مورد شناسایی قرار گرفت و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیر کننده دستگیر شد.

او درباره فیلم رابطه جنسی دختر رشتی ادامه داد: متهم پس از دستگیری سعی در فریب پلیس را داشت که با هوشیاری کارشناسان خبره پلیس فتا و در مواجه شدن با ادله دیجیتال انکارناپذیر جمع آوری گردیده، لب به سخن گشود و به بزه انتسابی خود اقرار کرد. لذا پرونده به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

سرهنگ نقی مهر یادآور شد: همانطور که در فضای حقیقی به افراد ناشناس اعتماد نمی کنیم در  فضای مجازی  نیز نباید به هرکسی اعتماد کرد. امروزه سوء استفاده کلاهبرداران و سودجویان ازفضای سایبری برای دستیابی به اهداف ناصحیح و پلیدشان افزایش یافته و با بهره گیری از عدم آگاهی و سادگی افراد در این فضا منجر به آسیب های جبران ناپذیری می گردد.

رئیس پلیس فتا گیلان در پاپان درباره فیلم رابطه جنسی دختر رشتی از شهروندان خواست: هشدار های پلیس را جدی گرفته و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir مرکز فوریت سایبری اطلاع رسانی کنند.

منبع: فرتاک نیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی