میلاد  یزدانی

میلاد یزدانی

میلاد یزدانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. 

 

بیوگرافی نویسنده

توضیحات

میلاد یزدانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار میلاد یزدانی می‌توان به بازیگری در سریال یادآوری، فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت اشاره کرد.

میلاد یزدانی در سال 1392 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم میلاد یزدانی در این سال، بازیگری در سریال یادآوری به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل محسوب می‌شود.

میلاد یزدانی - عکس ها و تصاویر، بیوگرافی و زندگی نامه | منظوم

 

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی میلاد یزدانی بازی در سریال یادآوری بوده است. میلاد یزدانی سال 1392 سریال یادآوری نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با حجت قاسم زاده اصل همکاری داشته است. میلاد یزدانی توانست با بازی در سریال یادآوری تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر فرخ نعمتی، ثریا قاسمی، پرویز پورحسینی و فرهاد قائمیان بر تجارب او افزود.

میلاد یزدانی علاوه‌بر سریال یادآوری، سال 1393 در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت نیز بازی کرده است. میلاد یزدانی این‌بار با وحید جلیلوند یعنی کارگردان فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت و هنرمندانی چون نیکی کریمی، برزو ارجمند، امیر آقایی و حشمت آرمیده همکاری داشت.

در این سال‌ها میلاد یزدانی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران امیر آقایی با 2 مرتبه و وحید جلیلوند با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با میلاد یزدانی داشته‌اند.

KURD RAP - من میلاد یزدانی هستم متولد ۲ بهمن ۷۲ یعنی ۲۰ سالمه . دانشجو  موسیقی هستم و اولین اهنگم رو ۸ ساله پیش خوندم و ۴ ساله گروه رامسس باند

 

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی میلاد یزدانی آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است.

در بیوگرافی میلاد یزدانی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی میلاد یزدانی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار میلاد یزدانی در منظوم سر بزنید. همه 2 اثر مهم میلاد یزدانی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار میلاد یزدانی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر میلاد یزدانی در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی میلاد یزدانی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی میلاد یزدانی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال یادآوری محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی میلاد یزدانی کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت محسوب می‌شود.

منظوممیلاد یزدانی - بیوگرافی میلاد یزدانی | مشخصات