ارسال به دیگران پرینت

یزدانی | حسن یزدانی

تیلور یزدانی را شکست داد | علت پیروزی تیلور چه بود؟

به گزارش “ورزش سه” نبرد حساس کشتی جهان میان دو حریف نامدار و پر افتخار با پیروزی ستاره کشتی آمریکا به پایان رسید. دیوید تیلور که مثل یک گاو خشمگین روی تشک حاضر شده و غیرقابل نفوذ و شکست به نظر می‌رسید.

با شکست دور از انتظار حسن یزدانی برابر تیلور، علاقه‌مندان ورزش در حال اظهار نظر در این مورد هستند.

نبرد حساس کشتی جهان میان دو حریف نامدار و پر افتخار با پیروزی ستاره کشتی آمریکا به پایان رسید. دیوید تیلور که مثل یک گاو خشمگین روی تشک حاضر شده و غیرقابل نفوذ و شکست به نظر می‌رسید.

نکته‌‌ی جالب اینکه واکنش‌ها به شکست حسن یزدانی و پیروزی دیوید تیلور اغلب در دو بخش خلاصه شده است. یکی سر سلامتی و ابراز علاقه‌مندی به پهلوان ایرانی و نکته دیگر تحسین کشتی‌گیر آمریکایی که به عقیده کاربران آنالیز کاملی روی کشتی یزدانی داشت.

البته به صورت طبیعی کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد مورد انتقاد قرار گرفته که چرا نتوانسته‌اند کار خود را به نحو احسنت انجام بدهند تا حسن یزدانی پیروز مسابقه باشد.

البته اگر چه امروز تیلور کشتی بهتری نسبت به حسن یزدانی گرفت اما نبرد این دو هرگز به پایان نخواهد رسید و حالا نوبت یزدانی است که از این جادوگر آمریکایی انتقام بگیرد.


تعدادی از واکنش‌ها را بخوانید:
وحید: آمریکایی‌جماعت که از یه سوراخ دو بار گزیده نمی‌شه که تو امسال هم فقط با زیر کتف‌زدن ببری.هر جا حسن زیر کتف زد تیلور از سمت مخالف زیر گرفت. مشخصا کار کرده‌بوده روش. ما هم باید مثل تیلور و یزدانی از شکست‌هامون درس بگیریم
مهرزاد لطف‌اللهی: کسی که لقب پهلوان برازندشه با این باخت هم کم نمیاره برمی‌گردی با قدرت ‌ و طلای المپیک رو مال خودت می‌کنی پهلوان.
سعید مجیک: شما قهرمان قلب های ما هستی حتی اگه ببازی هم دوست داریم تمام قد.
زهرا سادات: تو همیشه برای ما قهرمانی حسن یزدانی.
حسین:بهترین کشتی را امامی گرفت زیباترین کشتی را کامران گرفت کشتی منظم را نخودی گرفت و اما حسن یزدانی مغلوب تاکتیک مربیان خودمون شد کشتی خودش را نگرفت.
والتر رد: وقتی حسن یزدانی میبازه قلبم له میشه قشنگ.

محصن: کشتی یزدانی و نخودی دو چیز رو‌نشون داد: ۱/ضعف بدنی ایرانیا ۲/آنالیز نادرست شاید هم درست ولی نداشتن برنامه درست تیلور فقط منتظر بود حسن حمله کنه،هر زیر که حسن گرفت،تیلور ازش یه خاک گرفت.
شیخ درستکار: زحمتتو کشیدی، تلاشتو کردی ولی نتیجه نگرفتی در هر صورت چه ببری چه نبری باز هم تاج سر ما هستی حسن جان امید وارم مسابقات بعدی جبران کنی این همه زحماتی که کشیدی رو
اصغر آقا: حسن یزدانی تا حالا یکی در میون بُرده، با باخت امشبش، ایشالله المپیک برا حسن.
سمیرا: پهلوانی به برد و باخت  مسابقه نیست به مرامه.
سوکراتس: کلکسیون فنون حسن یزدانی رو گذاشتیم گوشه‌ی طاقچه خاک بخورن و ۶ دقیقه ازش می‌خوایم که بزنه زیر کتف حریف و‌ هلش بده بیرون. دانش ورزشی دو کشور هم که بماند کشتی‌گیرای بیست و چند ساله‌ی ما جلو کشتی‌گیرای سی به بالای اونا نفس کم آوردن.
سینوس : یه سری روزا اصلا قراره حالتو خراب کنه! تهشم حسن یزدانی ببازه و تمام!
تاتی : اقااااا باخت به حسن یزدانی اصلااااا نمیاد.پسر طلا حقش بود :(
درویش: نه که از شکست ⁧ حسن‌ یزدانی⁩ خوشحال باشم،‌اما واقعا از دیدن کشتی ⁧ دیوید تیلور⁩ به وجد اومدم.‌به نظرم این مسابقه رو تا سالها به عنوان تاکتیکی ترین برد دنیای کشتی میشه تدریس‌ کرد.‌تیلور بزرگترین نقطه ضعف کشتی پارسالش رو تبدیل به دلیل برد امسال کرد،‌خیمه‌های حسن.

منبع: ورزش3
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • شاهین ارسالی در

   تیلور یزدانی رو توپ فوتبال کرده بود.به هر طرف شوتش میکرد.

  • میلاد ارسالی در

   جدای ازینکه یجایی از کشتی شون باید 4-3 میشد و داور نداد (مث همیشه)
   حسن بار روانی زیادی بخاطر انتظارا و کاپیتان بودن،همیشه رو دوشش سنگینی میکنه.وگرنه بدون جانبداری،تیلور خودشم باورش نمیشد.و بماند که حذف شدن امیر محمد یزدانی بخاطر اسرائیل هم بار منفی زیادی رو تیم و خود حسن میتونست داشته باشه.
   ولی روی هم رفته، اینکه حسن اصن فناشو پیاده نکرد و بااینکه زورش ب تیلور میچربید؛ خیلی جای شگفتی و شک داشت!!!!!!!

   به نحو احسن****

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  مولفان

  دیدگاه

  توسعه

  تبلیغات متنی