ارسال به دیگران پرینت

ماجرای اشتغال‌زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

در ادامه ماجرای مالکیت مشترک باشگاه‌های ماشین‌سازی و تراکتور سازی تبریز، پای آشنا بازی به کادرفنی این ۲ تیم پیدا شد.

۵۵آنلاین :

محمد رضا زنوزی، مالک باشگاه‌‎های ماشین سازی و تراکتور سازی تبریز است و او قصد ندارد به حواشی و شائبه‌ها در اطراف این ۲ باشگاه واکنش دهد. اما هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و اعلام کرده مالکیت زنوزی در ۲ باشگاه تبریزی همانند مالکیت وزارت ورزش و جوانان در پرسپولیس و استقلال تهران است. نصیرزاده از رسانه‌ها درخواست کرده تا در مورد باشگاه‌هایی که مالک مشترک دارند مانند مورد ماشین سازی و تراکتورسازی کنکاش کنند.

ماجرای اشتغال زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

طبق بند ۵ ماده ۱۸ اساسنامه فدراسیون فوتبال، یک شخص نمی‌تواند مالک ۲ تیم در یک سطح از فوتبال باشد، چرا که احتمال تبانی شدت می‌گیرد. این بحث به قدری گسترده است که هنوز هم پافشاری اعضای باشگاه ماشین و تراکتور سازی و سکوت مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون، ادامه دارد.

محمد رضا مهاجری سرمربی تیم ماشین سازی در مورد بحث مالکیت این ۲ باشگاه تبریزی واکنش نشان داد و زنوزی را فردی دلسوز در فوتبال کشورمان معرفی کرد. با این حال باید در نظر داشت که شخص محمد رضا مهاجری به وسیله رایزنی‌های زنوزی بود که از کادر فنی تیم تراکتور سازی به عنوان سرمربی در اوایل فصل به جمع ماشین سازان منتقل شد.

ماجرای اشتغال زایی آقای سرمربی لیگ برتری برای فرزندانش

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران میخوانند :

    دیدگاه